Набір волонтерів до участі в соціальній кампанії „Скажи ні! продажу алкоголю неповнолітнім у Львові” Друк

МГО „Академія Української Молоді” спільно з Українським Католицьким Університетом запрошують молодь віком від 14 до 27 років долучитися до соціальної кампанії „Скажи ні! продажу алкоголю неповнолітнім у Львові”.

В рамках проекту реалізованого за підтримки Львівської міської ради, волонтери здійснюватимуть моніторинг точок продажу алкоголю (магазини, кафе, бари, кіоски) згідно створених маршрутів по всіх районах міста (пріоритет – місця біля навчальних закладів).

     Для того щоби стати волонтером потрібно заповнити анкету до 25 жовтня 2009 року в осередку  АУМ «Світлиця», що знаходиться за адресою м.Львів, вул. Стрийська 24, щосуботи та щонеділі з 14.00 до 16.00, або надіслати заповнену анкету на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Для волонтерів наприкінці жовтня буде проведений спеціальний вишкіл.

     Легкий  доступ до алкоголю це одна з причин, чому неповнолітні активно вживають алкогольні напої. Часто можна зауважити те, що продавці продають алкогольні напої неповнолітнім не здійснюючи перевірку документів, які засвідчуюють вік особи.  Через реалізацію проекту хочемо звернути увагу громадськості Львова до проблеми продажу алкоголю неповнолітнім. 

 

МГО „Академія Української Молоді”

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST