Антикорупційна Школа у Вроцлаві Друк

Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського  з Вроцлава та Асоціація  Лідерів Локальних  Громадських Груп запрошують до участі у навчальній програмі "Антикорупційна Школа", що відбуватиметься 14-21 листопада у Вроцлаві.
До участі у Школі  запрошуємо представників громадських  організацій, навчальних центрів та закладів, професійних об’єднань  та органів місцевого самоврядування. Кожного, хто у своїй професійній  діяльності стикається з проблемами корупції, розуміє руйнівну силу корупційних механізмів для суспільства та намагається змінювати ставлення оточення до цього явища. 
 
Для кого? Ця Школа для активістів та активісток – що у своїй професійній діяльності хочуть та планують впливати на формування та розповсюдження цінностей прозорості та чесності публічного життя, та не толерують корупційних явищ. 
 
Навіщо? Учасники та учасниці Антикорупційної Школи ознайомляться з етичними принципами публічного життя, з причинами корупції, з державними та неурядовими методами боротьби з корупцією, та шляхами формування анти толерантного ставлення до корупції. Учасники також навчаться відрізняти приватну етику від етики публічного життя, виявляти та розуміти суть конфлікту інтересів, використовувати інструменти громадського контролю в боротьбі з корупцією. 
 
Яким чином?
Ці знання та навички учасники отримають під час семінарів, лекцій та активних методів роботи на школі, зустрічей з експертами в області антикорупційної освіти та громадського контролю, зустрічей з представниками антикорупційних державних слідчих органів та під час візитів до інституцій, що впроваджують механізми боротьби з корупцією, зустрічей з представниками антикорупційних неурядових мереж. 
 
Критерії оцінки кандидатур: 

  • професійний досвід 
  • активність та авторитет в своєму професійному та суспільному середовищі 
  • мотивація участі у Школі для використання отриманих знань та вмінь у своїй роботі 

Організатори забезпечують проживання, харчування, тренерські матеріали та часткову компенсацію коштів подорожі. 
 
Анкети надсилати в електронному форматі до 17 жовтня 2009 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . В темі листа вказати Szkola Antykorupcyjna. 
 
Від 19 до 21 жовтня з відібраними кандидатами будуть проведені розмови за допомогою skype. На підставі цих розмов будуть вибрані учасники та учасниці Школи. Результати відбору будуть розміщенні на www.kew.org.pl до 23.10.2009 року. 
 
З питаннями про навчальну програму польською, англійською та російською звертатися до Марчіна Романовского, тел. +48 691 848 505; факс +4871 71 81 956, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , skype: m-romanowski .

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST