Посібник "П’ять успішних кроків до європейського проекту" Друк

Хто бажає отримати посібник "П’ять успішних кроків до європейського проекту", а також інші інформаційні матеріали семінарів з питань підготовки проектів транскордонної співпраці?

 

28-30 вересня в Одесі в 1-4 жовтня у Львові пройшли тренінгові семінари з навчання процедурам підготовки проектів транскордонної співпраці для українських організацій. Семінари проходили у рамках проекту «Підтримка локальних спільнот України в залученні європейських фондів», який виконують Інститут Східноєвропейських Досліджень з Польщі (http://www.forum-ekonomiczne.pl ) та Львівський Центр Науково-Технічної і Економічної Інформації (www.cstei.lviv.ua) за підтримки Програми „Допомога Польщі 2009”, яка фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Мета проведення вищезгаданих семінарів полягала у наданні нової інформації з питань фінансування транскордонних проектів та у формуванні практичних навичок з підготовки і виконання проектів у рамках нових програм Транскордонної співпраці Європейського інструменту сусідства і партнерства (ENPI CBC).

В семінарах взяли участь більше 35 учасників з Одеської, Чернівецької, Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Рівненської областей. Учасники розробляли ідеї інфраструктурних або «м’яких» проектів CBC з використанням дерева проблем, дерева цілей, логічної матриці, а також планування заходів відповідно до запланованого бюджету

У проекті «Підтримка локальних спільнот України в залученні європейських фондів», окрім уже проведених двох семінарів та навчального візиту до Польщі групи висококваліфікованих експертів, передбачається видання в електронній формі (CD) спеціального посібника з підготовки проектів "П’ять успішних кроків до європейського проекту", а також розробку інформаційного Інтернет-сервісу для осіб/організацій зацікавлених у підготовці транскордонних проектів (для цього уже створено окремий розділ на порталі Львіського ЦНТЕІ http://cstei.lviv.ua/ua/catalog/26).

Особи та організації, які зацікавлені в отриманні CD, на якому розміщено посібник з підготовки проектів "П’ять успішних кроків до європейського проекту", можуть звертатись у Львівський ЦНТЕІ до заступника директора Івана Кульчицького. Посібник буде також розміщено на порталі Львівського ЦНТЕІ.

Всі бажаючі можуть уже ознайомитись з основними інформаційними матеріалами семінарів на Веб-сторінці: http://cstei.lviv.ua/ua/item/356

Координатор заходів в Україні,

Іван Кульчицький

Львівський ЦНТЕІ

пр.Чорновола, 57, Львів, Україна, 79058,

тел. +38/032/2523200

тел./факс +38/032/2523342

E:mail; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Львівський Центр Науково-Технічної і Економічної Інформації

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST