Сьогодні учасники Екуменічного соціального тижня у Львові відвідають калік та бездомних Друк

Понад шістдесят львівських соціальних організацій cьогодні, 8 жовтня візьмуть участь у форумі в межах четвертого дня 2-го Екуменічного соціального тижня. Про це сьогодні, 8 жовтня,  повідомила прес-служба Львівської міськради.

Учасники зібрання презентують діючі у Львові програми соціальної освіти та науки. «На загальнонаціональному рівні викладачі дисциплін із соціальної роботи відіграють важливу роль, пропагуючи більш прогресивну модель освіти в галузі соціальної роботи шляхом участі у науково-практичних конференціях, співпраці з іншими програмами професійної підготовки соціальних працівників, а також участі в роботі національних комітетів і асоціацій. Як результат, цього року соціальна робота виокремлена в самостійний напрям професійної підготовки», – розповіла завідувач секції соціальної роботи кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Ніна Гайдук.

Цього дня відбудуться також візити до різних соціальних організацій, серед яких Центр обліку бездомних громадян, Львівський міський центр реабілітації «Джерело», «Карітас», «Центр даун-синдром «Промінчик», Фонд св. Володимира та ін. Таким чином, учасники ЕСТ зможуть безпосередньо побачити плоди роботи львівських соціальних працівників.

Наступною частиною дня стануть обговорення проблемних суспільних тем: соціальна робота в тюрмах, соціальна робота з особами у складних життєвих обставинах та соціальна роботи з дітьми і сім’ями. Представники державних установ та освітяни обговорять проблему сталого розвитку і стабільності сучасної української сім’ї. А також презентують вже діючі у цьому напрямку проекти.

Заходи відбудуться в Національному Університеті «Львівська політехніка».

zik

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST