Пластуни проведуть акцію «Молодь знатиме про Пласт» Друк

 У п’ятницю, 9 жовтня, у приміщенні Львівської лінгвістичної гімназії Національна скаутська організація України «Пласт» проведе акцію, метою якої є популяризація Пласту серед шкільної молоді міста Львова.
Організатори акції мають на меті ознайомити учасників з діяльністю своєї організації, розповісти про основні засади Пласту та його ідеї і таким чином залучити молодь до пластового руху.

Акція «Молодь знатиме про Пласт» проводиться для учнів 5-7 класів. Очікується, що участь у заході візьме більше, ніж 200 учнів. Розпочнеться вона з короткої презентації, яка висвітлює мету та ідею пластового руху, основні напрямки діяльності Пласту.  Буде показано також декілька коротких відеосюжетів  про  пластові табори та заходи, які організовують пластуни. Опісля відбудеться  розважальна теренова гра на Цитаделі. На завершення всі учасники акції матимуть змогу поспівати під гітару та вивчити декілька пластових пісень зі співаників, які вони отримають від організатори.          

Акція проходитиме у приміщенні ЛЛГ (середня школа №4; вул. Кирила і Мефодія, 17а). Початок акції – 14:00 (реєстрація учасників).

Національна скаутська організація України

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST