Грантодавці Друк

Агентство з міжнародного розвитку США в УкраїніUSAID – незалежна федеральна урядова агенція заснована у 1961р. Агенції опікується питаннями довгострокової та неупередженої підтримки іншим державам світу у питаннях економічного зростання, охорони здоров'я, демократії, запобігання конфліктів, гуманітарної допомоги.

http://www.usaid.gov/
Благодійна організація "Фонд братів Кличків"
Благодійний фонд "Г.Степіч ЦСЄ"Благодійний фонд "Г.Степіч ЦСЄ". Проекти фонду спрямовані на допомогу дітям, неповнолітнім та молодим жінкам, що потребують підтримки, в Центральній та Східній Європі. Проекти мають на меті надати цим людям нові можливості, та, за підтримки фонду, допомоги, знайти шлях до працевлаштування. Фонд має намір започаткувати проекти в тих країнах Центральної та Східної Європи, де існує найбільша потреба у допомозі, і в яких присутній Райффайзен. Фонд засновано 2007 р.

http://www.stepicceecharity.org/
Благодійний Фонд "Розвиток України"Діяльність Фонду орієнтована на реалізацію соціально значимих великих проектів у галузі освіти, охорони здоров'я й культури. У той же час, спираючись на кращі традиції благодійної практики, Фонд підтримує й менш масштабні програми, які вписуються в основні проекти, доповнюють, підсилюють і розвивають їх. Фонд засновано у 2005 року Компанією "СКМ" спільно із футбольним клубом "Шахтар".

http://www.fdu.org.ua/ua/
Благодійний фонд "Творчий центр ТЦК"Творчий центр ТЦК – українська неурядова організація, що утворена в 1996 році. Місія ТЦК – надання підтримки громадським ініціативам, спрямованим на розвиток громадянського суспільства в Україні. Фонд працює за такими головними напрямками: підтримка розвитку оргінзацій громадянського суспільства, сприяння розвитку громад, сприяння розвитку благодійності в Україні.

http://www.ccc.kiev.ua/
Британська Рада в УкраїніНа офіційному сайті організації можна віднайти інформацію про міжнародні конкурси, освітні та начальні програми, які пропонуються урядом Великобританії. British Council – міжнародна організація Королівства Великобританії заснована у 1943р. Британська рада опікується питаннями налагодження культуних та освітніх відносин з іншими країнами світу.  

http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine.htm
Інститут успішних громадІнститут успішних громад – недержавна неприбуткова організація, створена у 2005р. Інститут створено для розвитку лідерських та професійних навичок представників громад з допомогою навчальних, консультаційних та інформаційних ресурсів.

http://www.ucan-isc.org.ua/ukr/sci/
Ініціативний центр Сприяння Активності та Розвитку громадського почину (ІСАР) "Єднання"Ісар-Єднання – українська неприбуткова неурядова громадська організація заснована у 1997р. Організація займається питаннями надання грантів, консультацій, тренінгів, інформаційною підтримкою, дослідницьких та аналітичних послуг.

http://www.ednannia.kiev.ua/
Канадська міжнародна агенція розвиткуCIDA (The Canadian International Development Agency) – канадська організація заснована 1968р. Головними пріоритетами CIDA є демократизація управління, розвиток приватного сектору, охорона здоров'я, гендерна рівність, захист навколишнього середовища.  

http://www.acdi-cida.gc.ca/
Карпатський фонд – УкраїнаКарпатський фонд – це транскордонна регіональна фундація, яка надає гранти та технічну допомогу громадським організаціям та органам місцевого самоврядування. Сферою зацікавлення фундації є міжрегіональна та транскордонна співпраця, питання економічного розвитку.

http://www.carpathianfoundation.org/
Міжнародний альянс боротьби зі СНІДМіжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД – міжнародна неприбуткова організація заснована у 1993 р. з метою підтримки громадських ініціатив, спрямованих на подолання епідемії ВІЛ-інфекції у країнах, що розвиваються, та країнах із перехідною економікою.

http://www.aidsalliance.kiev.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ua/news/index.htm
Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000"Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" – це неурядова благодійна організація, заснована у 2001 р. Свою діяльність фонд зосереджує на вдосконаленні системи охорони здоров’я в Україні, інституційному розвитку благодійництва і меценатства.

http://www.ukraine3000.org.ua/
Міжнародний благодійний фонд «Open Ukraine»Приватний міжнародний благодійний фонд заснований у липні 2007 року з ініціативи Арсенія Яценюка та Збігнєва Джимали для посилення авторитету України у світі, розвитку міжнародної співпраці, інформаційної підтримки та захисту прав українських громадян.

www.openukraine.org
Міжнародний фонд "Відродження"Міжнародний фонд "Відродження" засновано у квітні 1990 р. Пріоритетною для Фонду є підтримка проектів за напрямами, що торкаються розвитку громадянського суспільства, верховенства права, ЗМІ, підтримки освітніх програм, ініціатив в галузі охорони здоров'я.

http://www.irf.kiev.ua/
Організація з безпеки і співробітництва в ЄвропіOSCE (ОБСЄ) – міждержавна організація, яка зосереджує свою увагу на плануванні, виконанні та моніторингу проектів щодо процесів демократизації, розвитку та посиленню елементів громадянського суспільства та правової держави, правової і політичної освіти громадян.

http://www.osce.org/ukraine/
Організація об'єднаних наційООН – міжнародна організація, що працює в Україні на національному рівні в економічній, інституціональній та соціальній галузях, а також на місцевому рівні. Особливо важливими для України програми: ПРООН (Програма розвитку ООН В Україні), ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН), Об'єднана Програма ООН з ВІЛ/СНІДу, Фонду Народонаселення ООН та ін.

http://www.un.org.ua/
Польсько-Американсько-Українська ініціатива про cпівпрацюПольсько-українська фундація співпраці ПАУСІ була заснована у квітні 2005 року. Метою нової Фундації ПАУСІ є сприяння подальшій інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури через запровадження європейського та, зокрема, польського досвіду. 

http://www.pauci.org/
Посольство Королівства Нідерландів в УкраїніНа офіційному сайті посольства Королівства Нідерландів в Україні можна віднайти інформацію про міжнародні конкурси, освітні та начальні програми, які пропонуються урядом Нідерландів. Найбільш цікавою для України є так звана програма Matra KAP (програма соціальних перетворень в Україні та Молдові). 

http://www.netherlands-embassy.com.ua/matra_ua.html
Представництво Світового банку в УкраїніПредставництво Світового банку в Україні, Білорусії та Молдові. Стратегія партнерства з Україною на період 2008-2011 років, визначає цілу низку пріоритетів діяльності Групи Світового банку в Україні. Зокрема це кредитування та інвестиції, надання аналітичних і консультаційних послуг та технічної допомоги. Окрім того Світовим банком в Україні реалізується ряд важливих соціальних проектів, зокрема: "Контроль за туберкульозом і ВІЛ/СНІД в Україні", "Вдосконалення системи соціальної допомоги в Україні", "Рівний доступу до якісної освіти" тощо.

http://www.worldbank.org/ua
Представництво Європейської Комісії в УкраїніНа офіційному сайті представництва Європейської комісії в Україні можна віднайти інформацію про міжнародні конкурси, освітні та начальні програми, які фінансуються Європейським Союзом. 

http://www.delukr.ec.europa.eu/home_uk.html
Програма "Кусаноне"Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як "програма Кусаноне", сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями. Програма Кусаноне набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проектам розвитку.

http://www.ua.emb-japan.go.jp/U/Home-page/index.ukr.htm
Програми академiчних обмiнiв iм. ФулбрайтаПрограма ім. Фулбрайта найстаріша і найбільш відома у світі програма наукових обмінів Сполучених Штатів Америки заснована у 1946р.

http://www.fulbright.org.ua/
Український жіночий фондУкраїнський Жіночий Фонд – міжнародна благодійна організація, заснована 2000 року. Фонд надає фінансову, інформаційну і консультативну допомогу жіночим громадським організаціям. 

http://www.uwf.kiev.ua/
Український фонд соціальних інвестиційУкраїнський фонд соціальних інвестицій – неприбуткова організація створена КМУ в 2000р. з метою підготовки та виконання спільного Проекту Уряду України та Світового банку "Фонд соціальних інвестицій". Цілями проекту є покращення умов життя бідних та вразливих верст населення, соціальних інвестицій, розситок інфраструктури тощо.

http://www.usif.kiev.ua/
Український освітній центр реформУкраїнський освітній центр реформ (УОЦР) - міжнародна благодійна організація, що діє в Україні та США. Головним напрямком діяльності Центру є інформаційна підтримка економічних, політичних і соціальних перетворень в Україні, дедалі більше залучення українських громадян до реформування, що сприятиме побудові демократичної держави з ринковою економікою та розвитку громадянського суспільства.

http://www.cure.org.ua/
Український форум благодійниківУкраїнський форум благодійників – це нині мережа 16 благодійних фондів, які діють в Україні і котрих об’єднала мета розвитку відповідального та ефективного благодійництва в нашому суспільстві. Члени Українського форуму благодійників просувають ідею прозорості й відкритості в наданні благодійної допомоги, всі вони регулярно публікують свої річні звіти, де надають вичерпну інформацію про свою благодійну діяльність.

http://www.ufb.org.ua/
Фонд Віктора ПінчукаФонд Віктора Пінчука було засновано у 2006р. Мета Фонду – зробити внесок у модернізацію України та підтримувати виникнення нової генерації українських лідерів, що прагнуть служити своїй країні. Підтримка мистецтва, охорони здоровя, соціальноорієнтованих проектів тощо.

http://www.pinchukfund.org/
Фонд Вінгс (WINGS Global Fund for Community Foundations)WINGS – фонд заснований у 2006р з ініціативи Світового банку, Фундацій Форда та Мотта, як механізм посилення розвитку основ місцевого самоврядування, місцевих самоврядних громад та їхніх ініціатив.

http://www.wings-globalfund.org/
Фонд ім. Стефана БаторіяМетою діяльності Фонду ім. Стефана Баторія є розбудова громадянського суспільства та зміцнення основ правової держави. Фонд здійснює свою діяльність за трьома напрямками: 1) підтримка громадських ініціатив 2) права і громадський контроль 3) допомога і міжнародне співробітництво. В Україні Фонд працює за програмою "Громадянські ініціативи у Східній Європі" та "Партнерство суспільних ініціатив".

http://www.batory.org.pl
Фонд МаршаллаGMF – це позаполітична грантодавча інституція, що присвячує свою роботу розвитку кооперації між США та Європою. Фонд є своєрідним інституційним правонаступником плану Маршала, та провадить свою діяльність з 1972р. Фонд підтримує проекти, що спрямовані на розвиток демократизації суспільств, освітньої та міжкультурної кооперації, покращенні міграційної політики тощо.

http://www.gmfus.org/
Фонд соціального захисту матерів і дітей "Україна – дітям"Фонд реалізує такі довгострокові програми, як "Здоров'я дітей", "Шляхами добра", "Обдаровані діти", масштабні проекти "Дитяче харчування", "Слухові апарати", "Оздоровлення дітей-сиріт, інвалідів, дітей з малозабезпечених багатодітних сімей", "Раннє виявлення та лікування захворювань щитовидної залози у дітей", "Матеріальна допомога дітям-сиротам, інвалідам та дітям з малозабезпечених багатодітних сімей, а також дитячим інтернатним закладам".

http://www.ukraine-children.org.ua/ukr/about/
Фонд сприяння місцевому самоврядуванню УкраїниФонд є центральною науково-методичною, консультативною та координуючою установою, створеною при Президентові України для підтримки місцевого самоврядування в Україні. Діяльність Фонду на сучасному етапі зорієнтована на реалізацію якісно нових завдань розвитку місцевого самоврядування, за якими передбачено здійснити процес адаптації правової системи України до європейських стандартів в цій сфері.

http://www.municipal.gov.ua/
Фонд ФордаФонд Форда – американська донорська організація, що розпочала свою роботу у 1936р. Головними пріоритетами роботи фонду є концентрація навколо створення політичних, економічних та соціальних систем, що пропагують мир, добробут, а також стабільність середовища від якого залежить їх життя. 

http://www.fordfound.org/
Фонд Фрідріха ЕбертаФонд ім. Фрідріха Еберта – німецька неприбуткова громадська організація, заснована 1925р. у Берліні. Метою діяльності фонду є сприяння процесам демократизації та розвитку громадянського суспільства.

http://www.fesukraine.kiev.ua/
Фонд Чарльза Стюарта МоттаФонд Мотта – донорська організація, що розпочала свою активну діяльність з 1970р. Свою діяльність організація провадить у всьому світі та ставить за мету грантову підтримку проектів, які спрямовані на встановлення стабільних процесів розвитку суспільств.

http://www.mott.org/
Фонд ЄвразіяФонд Євразія є приватною неприбутковою організацією, фінансування якої здійснюється урядом США та іншими приватними та державними установами. Розвиток громадянсько суспільства, підтримка правових та соціальноорієнтованих проектів.

http://www.eurasia.kiev.ua/ukr/home/
Фундації "Україна–США"Фундація "Україна-США" – неприбуткова та недержавна організація, що створена 1991р. з метою покрашення процесів демократичного розвитку, здійснення ринкових реформ та посилення прав людини в Україні. 

http://www.usukraine.org/
Фундація для УкраїниФундація для України – це громадська організація, створена у 2007 році, яка має на меті розвиток та мобілізацію ресурсів в Україні для підтримки ініціатив, що покращують якість життя людей в Україні. 

http://www.fondua.org/
Фундація Конрада АденауераФундація Конрада Аденауера – європейська донорська органіація, що опікується питаннями політичної освіти, проведення наукових пошуків, досліджень для політичних проектів та надає стипендії обдарованим особистостям.

http://www.kas.de/wf/en/
Шведська міжнародна агенція з розвитку і співпраці (SIDA)SIDA – державна агенція, що є структурним підрозділом Міністерства закордонних справ Швеції. Метою діяльності Швецької міжнародної агенції з розвитку і співпраці є сприяння становленню можливості найбідніших верств населення покращити їхні умови життя. Окремі програми SIDA діють в Україні.

http://www.sida.se/sida/jsp/sida.jsp?d=121&language=en_US
Швейцарська агенція з розвитку та співробітництваШвейцарська агенція з розвитку та співробітництва (ШАРС). Організація є структурним підрозділом Посольства Швейцарії в Україні. Основою діяльності ШАРС в Україні є "Стратегія співробітництва в Україні на 2008—2010 роки. Наближення до європейських стандартів". Стратегічними напрямками співробітництва на 2008- 2010 роки визначені - покращення репродуктивного здоров’я та охорона здоров’я матері та дитини, зміцнення верховенства права і демократії з акцентом на підтримці реформ системи правосуддя та публічного управління тощо.

http://www.swisscooperation.org.ua/

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST