ІІ Екуменічний соціальний тиждень сьогодні розпочинається у Львові Друк

5 жовтня у Львові розпочнеться ІІ Екуменічний соціальний тиждень, тема якого - «Соціальна відповідальність».

Триватиме він сім днів, під час яких відбуватимуться круглі столи та конференції, на яких обговорюватимуться і законодавчі ініціативи, зокрема, введення відсоткової філантропії та підтримка неприбуткових організацій з боку юридичних осіб. «Екуменічний соціальний тиждень у Львові – це частина соціальних тижнів в Європі, єдина відмінність у тому, що у нас він екуменічний, тобто участь беруть різні конфесії, адже Україна – поліконфесійна країна.

Сьогодні – відкриття цього тижня, вітальне слово виголосять, окрім перших осіб міста, області, ректор Українського Католицького Університету Борис Гудзяк, директор Інституту екуменічних студій УКУ Антуан Аржаковський, член наглядової ради фундації «Renovabis» Маґдалена Боґнер та інші», – зазначила 5 жовтня на прес-конференції координатор заходів Світлана Бабинська.

За її словами, у четвер відбудеться форум соціальних організацій, на який зголосилися прийти представники близько 30 українських товариств. Під час цього форуму відбудеться презентація фонду «Renovabis».

zaxid.net  фото lvivstory

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST