У Львові вже втретє «Академія фандрейзингу” збирає громадські організації у стінах Українського Католицького Університету Друк

«Академія фандрейзингу» -  це навчальна програма для представників неприбуткових організацій м.Львова, що працюють у сфері надання соціальних послуг. 

 

Програма Академії включає п’ять тематичних дводенних навчальних модулі, консультації з успішними фандрейзерами  впродовж програми та інформаційний супровід  у громаді.

Ідея  «Академії фандрейзингу для соціально-орієнтованих ГО м.Львова» виникла як наслідок участі у Форумі соціальних інвестицій, що пройшов у м.Львові 24-25 жовтня 2008 року. Форум став чудовим майданчиком для обговорення нових можливостей фінансування для ГО, налагодження контактів. 

«Академія фандрейзингу» ставить собі завдання дати людям інструменти та вміння їх застосовувати до  успішної праці з цими можливостями. Даючи вудочку, ми показуємо як вона працює. 

Навчальна програма адаптована до сучасної ситуації, коли наслідки економічної кризи відчули на собі понад 60% організацій, половина з яких шукатиме вихід у навчанні персоналу (за результатами соціального опитування про вплив економічної кризи на діяльність організацій, що проводилась серед ГО м. Львова у квітні 2009 року).

Тому, навчаючись, ми шукаємо нові форми співпраці з бізнесом, інноваційні моделі доброчинності в громаді, випрацьовуємо стратегії отримання європейського фінансування.  І все це разом з досвідченими фандрейзерами  та фінансовими стратегами  громадського сектору Русланом Крапличем (Західноукраїнський центр соціального партнерства), Іреною Даниш (Український Католицький Університет), Василем Полуйком (Західноукраїнський ресурсний центр) та консультантами Фундації князів-благодійників Острозьких.

Реалізовується програма Інститутом управління неприбутковими організаціями УКУ та Асоціацією випускників УКУ за фінансової підтримки Відділу громадянського партнерства  та Управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Осінь - пора збирати плоди. Плодом  нашої Академії  стануть  створені професійні команди фахівців з фандрейзингу у двадцяти  громадських організаціях.   «Запалювати свічки, а не проклинати темряву», - закликав Конфуцій.  Чим і як запалювати ви можете дізнатись, коли прийдете до нас, на нашу програму.

Контакти:
тел. (032) 240-99-44 (внтр. 158)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.management.lviv.ua
Наталя Бордун, керівник програми
 

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST