У Львові українські організації навчатимуть готувати проекти транскордонної співпраці Друк

З 1 по 4 жовтня у Львові пройде семінар з навчання процедур підготовки проектів транскордонної співпраці для українських організацій, – повідомили  у прес-службі Львівської міської ради.
Метою проведення семінару є надання практичних навиків підготовки та виконання проектів у межах нових програм Транскордонної співпраці Європейського інструменту сусідства і партнерства (ENPI CBC). Їх завданням є відпрацювання ідей до інфраструктурних або «м’яких» проектів CBC з використанням дерева проблем, дерева цілей, логічної матриці, а також планування заходів, відповідно до запланованого бюджету.

У ході занять учасники матимуть можливість сформувати пробний власний проект за вибраним тематичним напрямком, представити на спільній сесії підсумку проектів його іншим групам для подальшого обговорення.

Семінар відбудеться у межах проекту «Підтримка локальних спільнот України в залученні європейських фондів», який виконують Інститут східноєвропейських досліджень з Польщі та Львівський центр науково-технічної і економічної інформації за підтримки Програми «Допомога Польщі 2009», яка фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Проект передбачає підготовку (навчальний візит до Польщі) групи висококваліфікованих експертів (12 осіб з 6 прикордонних регіонів України), проведення двох семінарів для представників всіх організацій, які можуть подавати проектні заявки на програми транскордонної співпраці (1 семінар у Львові та 1 семінар в Одесі, по 15 учасників в кожному семінарі), видання спеціального посібника з підготовки проектів «П’ять успішних кроків до європейського проекту», розробку інформаційного Інтернет-сервісу для учасників проекту.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST