Завтра, 1 жовтня 2009 року – старт другого щорічного конкурсу Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя! Друк

20 000 грн. на особистий професійний розвиток – Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя. З 1 по 31 жовтня 2009 року кожен студент має змогу взяти участь у першому етапі другого щорічного конкурсу Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя та приєднатися до спільноти молодих, талановитих і амбіційних спеціалістів.  

Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя – це програма розвитку обдарованої молоді, інтелектуальний потенціал якої в майбутньому послугує  соціально-економічному розвитку України. Основною метою створення Програми є формування національної самосвідомості студентської молоді та надання їй практичних можливостей для особистого і професійного розвитку в межах України.

У Програмі має право взяти участь будь-який студент, який навчається в одному з попередньо визначених вузів-партнерів. У другому щорічному конкурсі Програми прийматимуть участь 27 вузів з одинадцяти міст України. З повним переліком вузів-партнерів можна ознайомитися на офіційному сайті Програми http://stypendiya.com.ua/

Конкурсний добір стипендіатів складається з трьох етапів, після проходження яких у грудні 2009 року буде визначено 10 Стипендіатів, які отримають грошову винагороду у розмірі 20 000 гривень, та фіналісти Конкурсу, яким буде надано додаткові призи та подарунки від Спонсорів.

Щоб  взяти участь у другому щорічному конкурсі Всеукраїнської стипендійної програми ім. Івана Пулюя, необхідно зареєструватися на офіційному сайті Програми  http://stypendiya.com.ua/ до 31 жовтня 2009 року, заповнити аплікаційну форму Учасника, уважно слідкувати за новинами Програми та вірити у свої сили!

Повний перелік вузів-партнерів, Правила проведення Конкурсу, Положення про Програму, Аплікаційна форма Учасника, а також - найсвіжіші новини Стипендійної програми шукайте на сайті http://stypendiya.com.ua/ та на сайтах наших інформаційних партнерів.
 

Довідка

Всеукраїнську стипендійну програму ім. І.П. Пулюя започатковано під егідою Кирило-Мефодіївської фундації, діяльність якої полягає у сприянні розвитку соціально-культурної сфери України і матеріальної підтримки соціально значимих громадських ініціатив.

Координація Програми здійснюється консалтинговою компанією «CareerGuide» - спеціалістами в сфері профорієнтації, працевлаштування та додаткової освіти студентів, випускників та молоді.

Веб-сайт програми: www.stypendiya.com.ua

Автор Наталія Орлова

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST