Музей-архів пластового руху урочисто відкриває пам'ятний знак пластуну Роману Шухевичу на Скелях Довбуша Друк

4 жовтня 2009 року відбудеться урочиста посвята та відкриття пам’ятного знаку  Роману Шухевичу на скелях Довбуша (Долинський район Івано-Франківської  обл.).

Таблиця інформує про героїчний вчинок молодого «Шуха» під час 2-ї Крайової пластової зустрічі у серпні 1925 року, коли юнак та його товариш, ризикуючи життям, встановили на вершині скелі «Вежа» український прапор.       

В програмі заходу передбачається символічне  піднесення українського прапора на скелю «Вежа» (тепер «Одинець») пластунами-скелелазами, урочисте відкриття  та посвячення пам’ятного знаку, екскурсія скелями  Довбуша

Урочиста посвята буде підсумком вишколу зі скелелазіння, який проходитиме з 2 по 4 жовтня на скелях Довбуша.  Вишкіл проводять львівськими пластуни вже 7 рік поспіль.

Зазначимо, що пам’ятну таблицю було розміщено раніше - 25 квітня 2009 року львівські старші пластуни вмонтували  її на скелі, піднявшись туди за допомогою спорядження.

Початок заходу о 12:00. Організатори – Музей-архів  пластового руху сердечно запрошують усіх бажаючих провести цей осінній  день серед мальовничих скель  Бубнища, як це часто робили пластуни 80 років тому.

З додатковими  запитаннями звертатися: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
+380979516643 – Андрій  Котлярчук

 

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST