У Львові розпочинається освітній проект ”ДисКлуб” Друк

З 29 вересня молодіжна організація AIESEC розпочинає реалізацію міжнародного англомовного освітнього проекту «ДисКлуб» для львівських старшокласників.

Основними завданнями “ДисКлуб” організатори визначили формування у школярів глобального світогляду, розвиток ораторських і дискусійних здібностей, підвищення інтересу до світових проблем.

 

Даний проект проходитиме у форматі дискусійних клубів. Такий формат обрано не випадково, адже саме під час дискусії кожному учасники надається можливість висловити і обґрунтувати свою думку, а англомовність «ДисКлубу» допоможе школярам удосконалити практичні навички спілкування англійською мовою. До уваги учасників буде представлено широкий спектр тем для обговорення, зокрема – проблема ВІЛ/СНІДу, глобальне потепління, світова економічна криза і ін.

Спеціально для реалізації цього проекту у наше місто прибули молоді спеціалісти з Македонії, Румунії, Польщі, Китаю та Мексики. «ДисКлуб» триватиме до 23 жовтня. За цей час участь у ньому приймуть 120 львівських старшокласників з 5 різних шкіл.

Додаткову інформація про проекти та організацію можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua

Портал ГО Львова
 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST