У Львові заплановано будівництво нового навчального відділення стоматології Друк

23 вересня у міській раді Львова відбулось громадське слухання. Воно стосувалось проекту містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для будівництва і обслуговування навчального відділення центру стоматологічної імплантації та протезування ТзОВ «ММ» на вулиці Пасічній, 22 нашого міста.

Зараз ділянка під майбутню забудову зайнята  господарським майданчиком та смітниками. Нова будівля навчального відділення стоматологічного центру не лише покращить вигляд мікрорайону, а й зробить його зручнішим для сусідів – впевнені П.Мікаілов, заступник директора з розвитку ТзОВ «ММ» та І.Куляса, головний архітектор проекту ПП «Універсал Проект». Будівля матиме чотири поверхи, площа становитиме 455 квадратних метрів, а перед входом передбачена автостоянка на вісім місць. Що стосується благоустрою навколо майбутньої будівлі, то передбачається виділення транспортної зони проїздів з асфальтобетонним покриттям, пішохідної зони тротуарів та майданчиків з покриттям бетонною бруківкою, влаштування газонів багаторічних трав, зовнішнього освітлення території. Сформований заїзд на територію збережеться з вулиці Пасічної.

Згідно  з висновками історико-містобудівного обґрунтування, будівництво навчального  відділення ТзОВ «ММ» повинне збільшити  площу впорядкованого громадського простору, покращити художню виразність композиції внутрішньо квартального простору за рахунок винесення господарського майданчика, а також підтримати історично сформований характер середовища з окремо розташованими будівлями.

Під час громадського слухання виникали питання щодо інсоляції. Проте головний архітектор проекту І.Куляса запевнив, що проблем з потраплянням сонячного світла у сусідні будинки  не буде. Що стосується доступу до всіх приміщень спецслужб, потреба у яких може виникнути в разі надзвичайних ситуацій (наприклад пожежі), то тут виникли певні питання. Адже можливість під’їзду до всіх сторін будівлі буде обмеженою. Це пов’язано з тим, що майбутня будівля межуватиме зі схилом. Таким чином виникла певна невідповідність необхідним нормам. Її пообіцяли вирішити під час наступної стадії проектування. 

Зореслава Кадикало, Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST