У Львові відбудеться великий міський велопробіг «За чистий Львів з європейськими дорогами». Друк

Ми хочемо, щоб Львів став справді європейським містом. Ми хочемо, щоб у нас було чисто, красиво, зручно. Ми хочемо, щоб було багато зелені та квітів, і якнайменше чадних газів. Ви такої ж думки? – їдемо разом на велосипедах! Ми зробимо наше місто кращим!

Запрошуємо всіх небайдужих львів’ян та гостей міста у неділю 4 жовтня 2009 року у Стрийський парк, де о 12.00 розпочнеться велопробіг, щоб привернути увагу міської влади та громадян до вирішення проблем довкілля в місті, збереження парків і скверів, зелених насаджень на вулицях, вчасного ремонту доріг, створення у місті велосипедних стоянок та велосипедних доріжок.
Цей велопробіг – не на швидкість, а на масовість. Їдуть усі: учні, студенти, сімейні велосипедні команди, велосипедисти – любителі, спортсмени–велосипедисти, ветерани велосипедного спорту… 
На фініші біля пам’ятника Шевченка, пр.Свободи, учасників чекатимуть:

  • Призова лотерея
  • Показові виступи велотріалістів
  • Виставка велосипедів, вело спорядження, реклама спонсорів та партнерів велопробігу

Реєстрація учасників проводитиметься з 11.00 до 11.50 у Стрийському парку, біля кінотеатру “Львів”. Урочистий старт – о 12.00.

Захід організований Львівською обласною федерацією велосипедного спорту, ЛМГО «Європейський Львів», ЛОГО «РАЗОМ», Управлінням транспорту та зв'язку, Департаментом гуманітарної політики ЛМР.

Портал ГО Львова

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST