29 вересня у Львові стартує Третій українсько-польський економічний форум Друк

29 вересня -1 жовтня у Львові під патронатом Львівської обласної ради проходитиме Третій українсько-польський економічний форум на тему: «Україна–Польща: спільні виклики і інтереси».

Про це сьогодні, 24 вересня, повідомила прес-служба Львівської облради. Організаторами форуму виступили: Польсько-український фонд співпраці PAUCI, Львівська обласна рада, Незалежний культурологічний журнал «Ї», Польсько-українська торгова палата і АТ Агентство розвитку промисловості.

У рамках цього спільного заходу польські і українські представники бізнесу, представники місцевого самоврядування матимуть змогу дискутувати, представляти свої програми, консультуватися з партнерами і знаходити нові можливості для спільних інвестицій.

У програмі Форуму знайдуть своє місце міркування про те, якими інструментами повинні володіти і користуватися політики, аби у час кризи дати новий імпульс економічній співпраці між Сходом і Заходом.

Учасники матимуть змогу окреслити свої очікування щодо ініційованої Польщею програми Східного партнерства. Українсько-польський економічний форум свідомо нав’язує до формули і змісту Балтійського Бізнес Форуму 2009 (Baltic Business Forum 2009), що відбувся навесні цього року, і у час якого вдалося поєднати і скоординувати польські і українські зусилля для розширення економічної співпраці Європейської спільноти на Схід.

zik

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST