У Львівській міськраді запровадили юридичні консультації для населення Друк

У Львові у Центрі обслуговування мешканців розпочали надавати відвідувачам юридичні консультації. Для цього кожного дня в Центрі працюють консультанти юридичного управління Львівської міської ради, а також проходять стажування студенти юридичних факультетів.

Практику надання спеціалізованих консультацій в Центрі обслуговування мешканців планують продовжити ще й інші управління Львівської міської ради. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Коли ми створювали на базі відділу адміністративних послуг Центр обслуговування мешканців, важливим нашим завданням було розширення послуг для львів’ян. Насамперед надання якісних консультацій з питань роботи міської ради. Протягом чотирьох місяців до інформаційної довідки Центру обслуговування мешканців звернулися тисячі відвідувачів. Наступним нашим кроком є запровадження спеціалізованих консультацій представників різних управлінь міської ради в Центрі обслуговування мешканців», - повідомила адміністратор Центру обслуговування мешканців Галина Космина.

Отримати юридичну консультацію в Центрі обслуговування мешканців можна безкоштовно щодня з 9.00 по 18.00 години, звернувшись до інформаційної довідки Центру. Юридичні консультації надають з питань, які належать до компетенції міської ради.

Нагадаємо, Центр обслуговування мешканців проводить консультування громадян щодо проходження певних процедур, організовує зустрічі львів’ян з міськими посадовцями, допомагає у вирішення справ, які належать до компетенції міської ради.

«Це лише перша частина змін, які відбуваються у міській раді для мешканців. Корисна інформація, реформування офіційного сайту, випуск інформаційних буклетів, реформування диспетчерської служби, довідник з вирішення проблем та ін . До кінця року буде ще кілька нових напрямів, які об’єднані у проекті «Відкрита влада», - зазначила начальник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова.

 

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST