XV саміт президентів BEST пройде у Львові Друк

5-11 листопада у Львові відбудеться XV саміт президентів міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology), - повідомили організатори.

Учасниками саміту будуть президенти всіх локальних осередків організації з 31 країни Європи, міжнародна виконавча рада організації BEST, представники організацій-партнерів BEST з Канади та Німеччини (CFES та Bonding), міжнародних компаній-партнерів, освітніх тематичних мереж Євросоюзу, представники вищих органів виконавчої влади міста, міністерства освіти та науки України, міністерства закордонних справ України, громадських організацій Львівщини, представники засобів масової інформації. Загалом налічується близько 250 осіб.

У рамках проекту буде здійснено такі заходи: прес-конференція, урочисте відкриття, презентація компаній-партнерів BEST, Ярмарок кар’єри, круглі столи, фуршет, пленерні засідання.

Делегати з усієї Європи з’їжджаються до Львова, щоб вирішувати проблеми існування організації, обмінюватись досвідом у сфері науки і освіти, а також ознайомитись з неповторною культурою нашої країни і нашого міста.

Результатом саміту буде закріплення європейського іміджу Львівщини, як одного з культурних та освітніх центрів Європи і обговорення чинної ситуації з системою освіти у львівських ВНЗ.

Довiдка

BEST - Рада студентів технічних університетів Європи - це неполітична, неприбуткова, нерелігійна організація, що була заснована 1989 року європейськими студентами у Берліні. Головною метою діяльності BEST є організація програм додаткової освіти для майбутніх інженерів (студентів технічних ВНЗ мережі осередків BEST), створення можливостей для особистого розвитку студентів та розкриття їх повного потенціалу. В Україні осередки є в політехнічних університетах Львова, Запоріжжя і Києва.


Детальна інформація про подію на сайті.

 

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST