Фестиваль молодіжного відео « PLURAL +» Друк

Міжнародна організація з міграції (МОМ) нагадує молодим українцям (9 - 25 років) про можливість узяти участь у конкурсному фестивалі молодіжного відео « PLURAL +» на тему міграції та різноманітності, що відбудеться в Нью-Йорку. Переможці отримають грошову винагороду у розмірі 1.000 доларів США.

До 30 вересня 2009 року Ви можете надіслати власні відеосюжети на тему міграції та різноманітності! Відео буде оцінювати престижне міжнародне журі, до складу якого входить всесвітньо відомий іранський режисер, сценарист та продюсер Аббас Кіаростамі. 

Фестиваль «PLURAL+» спрямований на посилення можливостей молодим людям висловитися з приводу міграції та різноманітності, та зробити так, щоб їхній голос був почутий іншими людьми. В рамках фестивалю молодь з усього світу може надсилати свої короткі відео, в яких відображені думки, позиції, запитання та пропозиції щодо гармонійного розвитку суспільства.

Контактна особа фестивалю – пані Анна Ліллікрап ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).   

Детальнішу інформацію, будь ласка, дивіться в прес-релізі в окремому файлі (українською та англійською мовами).

press_release_plural_+_ukr

press_release_plural+_eng

Портал неполітичних новин

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST