Пластуни вирушають на «Осінній рейд» Друк

26-27 вересня у Львівській області Пласт – Національна скаутська організація України проведе змагання з пішого мандрівництва «Осінній рейд». Змагання відбудуться в рамках відзначення Міжнародного дня туризму та присвячені 65-літтю бою УПА під Уневом.

Загалом в «Осінньому рейді» візьмуть участь близько 30 команд із Західної України. Цього року змагання відбуватимуться у чотирьох заліках – окремо для хлопців, дівчат, старших пластунів, а також вперше відбудуться змагання для велосипедистів.

Пролягатиме маршрут через Золочівський та Перемишлянський райони Львівської області. На початку змагань командам нададуть карти з контрольними пунктами та коротку краєзнавчу інформацію. Для успішного проходження змагань командам потрібно буде самостійно прокласти свій маршрут, відвідати максимальну кількість зазначених контрольних пунктів та сфотографуватись біля них. Загалом орієнтовна довжина маршруту для дівчат, хлопців та велосипедистів – 40, 60 та 120 км відповідно.

Основним завданням «Осіннього рейду» є залучення молоді до спортивного туризму та цікаве пізнання історії рідного краю шляхом безпосереднього знайомства із краєзнавчими пам'ятками. Впродовж змагань команди матимуть змогу побувати у старих замках Львівщини, церквах 18 століття та на могилах січових стрільців.

 

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST