Європейські дні добросусідства. Кордон - 835 Друк

29-30 серпня 2009 року на руслі ріки Буг неподалік с. Кречів, м. Нововолинськ (Волинська область) та острова Крилів (Люблінське воєводство) відбудуться Європейські Дні Добросусідства. На прикордонних територіях України та Польщі спеціально для цієї події буде споруджено міст над рікою Буг. У програмі заходів: Форум транскордонної співпраці, Екуменічна молитва за участю ієрархів та духовенства з Польщі та України, транскордонний ярмарок, футбольний матч за участю журналістів, інтеграційні та спортивні заходи для дітей та молоді, ярмарок ремесел, „Єврореспубліка”, виступи польських та українських фолькових колективів та ряд інших подій.

У програмі заходів: Форум транскордонної співпраці, Екуменічна молитва за участю ієрархів та духовенства з Польщі та України, транскордонний ярмарок, футбольний матч за участю журналістів, інтеграційні та спортивні заходи для дітей та молоді, ярмарок ремесел, „Єврореспубліка”, виступи польських та українських фолькових колективів та ряд інших подій.

Однією з родзинок свята буде урочиста церемонія вручення нагороди Капітули польсько-українського поєднання (статуетки волошки і маку, що ростуть із одного кореня) цьогорічним її лауреатам: ними стали  Ігор Іллюшин з України та Гжегож Мотика з Польщі. Кульмінацією Днів Добросусідства стане музичне дійство «Кордон 835», хед-лайнером концерту є український гурт „Друга Ріка”. Також виступатимуть гурти „Екібана” (Луцьк), „Аут Край” (Луцьк) та „Оратанія” (Львів).

Мета проведення Європейських Днів Добросусідства  - звернення уваги громадськості на стан кордону, створення простору для розвитку польсько-української співпраці, залучення широкого кола громадськості до популяризації української культури в світі та творення мостів між народами, які творять Європейську спільноту. Усі присутні зможуть переконатися, що Польща та Україна - це родина і що в неба та музики немає кордонів.

Організаторами заходу є МГО „Академія Української Молоді” (Львів) спільно з  Фундацією духовної культури пограниччя  (Люблін), при співпраці з ВОМГО „Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)”, ВОО „Національний Альянс”(Луцьк) та за сприяння Міністерств закордонних справ, Державної прикордонної та митної служби, Волинської та Львівської облдержадміністрацій, Люблінського воєводства, Посольства України в Республіці Польща, Посольства РП в Україні, Польського інституту в Києві,  Представництва Європейської Комісії в Україні, Нововолинської міської ради, Іваничівської райдержадіміністрації, Львівської міської ради, Луцької міської ради та низки інших організацій та установ.

Європейські Дні Добросусідства відбуваються за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» та  Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Через мистецтво, культуру, спільну молитву, транскордонний ярмарок та зустрічі молоді ми прагнемо долучитися до творення європейського майбутнього України, практичного втілення в життя ідеї добросусідства, розвитку українсько-польської співпраці та євроінтеграції, особливо важливих у прикордонному регіоні, в рамках спрощення візового режиму для українців та у контексті приготувань до Євро 2012.

Більше інформації шукайте на сайті дійствa: www.kordony.net

Портал ГО Львова NGO

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST