На громадських слуханнях не погоджено будівництво житлового будинку Друк

У середу, 12 серпня, у стінах Львівської міської ради відбулися громадські слухання містобудівної документації розташування житлового будинку із вбудованими офісними приміщеннями та автостоянками по вулиці Тернопільській, 15 у нашому місті. Представникам громади міста розповіли про доцільність такої забудови. А саме П.Хаба (представник фірми-забудовника ДП «Інтеграл-Буд» ТзОВ  «Фрма «Інтеграл») зазначив, що будинок матиме шість поверхів та мансардні приміщення.

Також акцент зробили і на тому, що  цокольний поверх буде відведений для паркінгу автомобілів, а перший – для офісних приміщень. Важливим також і є облаштування дитячих, спортивних та відпочинкових майданчиків. Цей процес вже узгодили із Сихівською райдержадміністрацією. Крім того, забудовники обіцяють подбати не лише про якість, а й про естетичний вигляд майбутнього будинку.

Проте, хоч і П.Хаба досить вичерпно розповів про будівлю та її призначення, у  мешканців сусідніх будинків виникли деякі зауваження та пропозиції. Найважливішим виявилося питання, яке стосувалося інсоляції. Мешканці сусідніх будинків переконані що воно є актуальним, хоч і на папері вказано, що проблем із потраплянням сонячного світла у їхні домівки не буде. Також виникали питання стосовно відгородження майбутньої будівлі та прилеглої до неї території, можливість ще й розширити вже існуючу дошкільну дитячу установу. Таку необхідність мотивують збільшенням населення у цьому мікрорайоні.

Представники  фірми-забудовника пообіцяли вирішити усі зазначені непорозуміння та прислухатись до пропозицій.

Важливим  є і те, що у міську раду напередодні  громадських слухань надійшов лист, у якому 42 мешканців сусідніх будинків висловили свій протест проти початку будівних робіт. Мотивували це тим, що слід дійти консенсусу у цілій низці спірних питань, адже, на думку сусідів, майбутній будинок може створювати певні проблеми.

Прислухаючись до зазначених питань та пропозицій, присутні вирішили створити погоджувальну раду, яка має вирішити долю поданих пропозицій. На думку обох сторін, це допоможе вирішити проблемні питання. 

Зореслава Кадикало

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST