На території Цитаделі може появитися ще один готель Друк

Далеко не всі мешканці Львова знають про те, яку роль виконувала Цитадель у минулому. Проте, сьогодні вже доволі нашумілим є питання призначення цієї споруди тепер і у майбутньому. Власне у її стінах зараз працює банк, приміщення здають в оренду як офіси. Одна з веж нещодавно стала приватним готельним комплексом (загалом веж є шість). Доля ще однієї вирішується, адже також постало питання щоб і її зробити готелем.

ngo.lviv.ua

 

Мешканці будинків, які розташовані біля Цитаделі, нічого ще не чули про майбутнє будівництво, натомість вказують на вже побудований комплекс. Сформованої думки стосовно того, чи потрібний на цій території ще один готель, також немає. Хтось тішиться, що принаймні стане чистіше, поремонтують дороги, а хтось мріє про те, що все-таки тут облаштують парк для мешканців міста, а у старих історичних спорудах облаштують музеї. Та в чому збігаються думки усіх, навіть простих перехожих, це те, що тут абсолютно все залежить від грошей. Адже львів’яни переконані, що нині міська влада зацікавлена лише у прибутку, який може отримати, продавши частину історичної споруди приватному власнику.

Послухати аргументи, взнати точку зору представників міської влади та фірми-забудовника щодо цього питання, мешканці нашого міста зможуть у середу, 22 липня під час громадських слухань у міській раді. Також буде можливість висловити і свої зауваження та пропозиції. Залишається лише прослідкувати, чи цього разу львів’ян почують…

 

Зореслава КАДИКАЛО для ngo.lviv.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST