Цього літа дітям читати книги шкідливо? Друк

Комісія культури Львівської міської ради забила на сполох: досі не виділено грошей на закупівлю книг до бібліотечних фондів Львова, зокрема, до мережі дитячих бібліотек.

Львівська газета, 30.06.2009

Комісія культури Львівської міської ради забила на сполох: досі не виділено грошей на закупівлю книг до бібліотечних фондів Львова, зокрема, до мережі дитячих бібліотек. До слова, таку закупівлю управління культури та туризму ЛМР мало здійснити ще на початку місяця.

 

"Закупівлю книжок мали провести ще до початку літніх канікул у школах, тобто до 1 червня 2009 року, щоб школярі вже першого місяця літа змогли отримати літературу за переліком шкільної програми та перечитати її влітку", – йдеться в заяві члена постійної депутатської комісії культури, дозвілля, туризму та промоцій, представника ГО "Спільнота" Наталії Усач.

Натомість, за її словами, досі не придбано жодної книжки, а їх закупівлю планують здійснити аж у четвертому кварталі 2009 року. "Водночас управління культури та туризму ЛМР у своїх проектах до бюджету подає пропозиції про виділення "кругленьких" сум на фестивалі пива, кави та дні батярів (чого, на щастя, зусиллями комісії культури ЛМР удалося уникнути). На мій погляд, не виділення керівництвом зазначеного управління коштів на інші важливі потреби, зокрема на книжки, виглядає як непорозуміння або помста”, – обурюється пані Усач.

Відтак комісія культури вимагає негайно, незважаючи на фінансову кризу, виділити 500 тисяч гривень на закупівлю видань до бібліотечних фондів міста. Адже, як переконана депутатка, "жодна скрута не повинна та не може завадити розвитку дітей". "Якщо через економію грошей на книжки для бібліотек дитина не зможе знайти та прочитати необхідну літературу, наслідки цього будуть значно гіршими, ніж будь-яка економічна криза", – зазначає вона.

Реакція управління, яке, мабуть, саме ретельно готується до чергового пивного фесту, поки що невідома.

 

Оксана ЖИЛА,
  Львівська газета, 30.06.2009
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST