Студентам тепер є де припаркувати свої велосипеди Друк
shnurok.jpgТепер студенти можуть не ламати голову над тим, де залишити всій велосипед на час занять в університеті! В рамках проекту "Велостоянки для студентів" студентська організація "Студент за Студента" спільно з одним із банків облаштували вісім велопарковок біля трьох вищих навчальних закладів нашого міста. А саме: біля ЛНУ імені І.Франка, університету "Львівська Політехніка" та ЛНМУ імені Д.Галицького.
Тепер студенти можуть не ламати голову над тим, де залишити всій велосипед на час занять в університеті! В рамках проекту "Велостоянки для студентів" студентська організація "Студент за Студента" спільно з одним із банків облаштували вісім велопарковок біля трьох вищих навчальних закладів нашого міста. А саме: біля ЛНУ імені І.Франка, університету "Львівська Політехніка" та ЛНМУ імені Д.Галицького. 

Організатори запевняють, що на цьому ініціатива розвитку велоінфраструктури у Львові не закінчується. У майбутньому такі стоянки планують встановити біля Академії друкарства та Лісотехнічного університету.

Назар Драла (голова ЛММГО "Студент за Студента"): "У студентів - велосипедистів дотепер була досить серйозна проблема, оскільки не було де залишити свої велосипеди. Ми вже досить довгий період часу говорили про те, що цю інфраструктуру потрібно розвивати у Львові. Спочатку виникла така ініціатива і з простої ідеї ми реалізували цей проект. Було затрачено 15 тисяч гривень, встановлено 40 стійок біля трьох львівських вищих навчальних закладів. Звичайно, спочатку необхідно було отримати дозвіл на встановлення велопарковок, проте найбільші труднощі виникли при пошуку фінансування цього проекту.
Тепер, коли нам вже вдалося зробити цей крок, ми не будемо спинятися на досягнутому. Зараз ми намагаємось налагодити співпрацю з містом та отримати підтримку від Міністерства освіти та науки. Якщо цей проект підтримають, то ми будемо звертатись і до інших навчальних закладів і домовлятимемось про співпрацю."

Ірина (студентка ЛНУ імені І.Франка):
"Я вважаю, що встановлення таких велостоянок є дуже необхідним, адже всюди переважно є лише стоянки для автомобілів, а для велосипедів їх справді бракує. Тим паче, що весною та влітку дуже багато людей, які мають велосипеди, починають виїжджати на вулиці. Отже користь від встановлення таких стоянок є очевидною."

Зображення із сайту ЛММГО "Студент за Студента" 

 

Зореслава Кадикало для ngo.lviv.ua
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST