Результати конкурсу соціально-культурних проектів 2009 р. Друк
Завершився конкурс-соціально культурних проектів Львівської міської ради. У 2009 році на конкурс було подано 98 проектних пропозицій від 74 громадських організацій м.Львова. За підсумками роботи конкурсних комісій було відібрано 43 кращі соціально-культурні ініціативи ГО м.Львова, а загальна сума дофінансування даних проектів з міського бюджету складе 939 тис. 518 грн. 
Miska-rada_sm.jpgУ 2009 році на конкурс соціально-культурних проектів було подано 98 проектних пропозицій від 74 громадських організацій м.Львова.

 У розрізі за напрямками, було відповідно подано:

"Культура та туризм" - 35 проектів

"Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт" - 17 проектів

"Розвиток громадянського суспільства" - 9 проектів

"Соціальний захист" - 37 проектів

Оцінка поданих проектів та відбір кращих із них здійснювалась на засіданнях чотирьох профільних конкурсних комісій, до складу яких входили депутати від постійної комісії медицини, освіти, науки і соціального захисту, постійної комісії культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму, постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення, представники профільних управлінь департаменту гуманітарної політики та управління "Секретаріат ради". Критеріями для оцінки поданих на конкурс проектів слугували: актуальність запропонованого проекту для громади м.Львова, важливість отриманих результатів внаслідок реалізації проекту, доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси.

За підсумками голосувань членів конкурсних комісій, були сформовані рейтинги проектів за відповідними конкурсними напрямками. Загалом переможцями конкурсу стали 43 проекти громадських організацій з яких за напрямками:
  • "Культура та туризм" - 13 проектів
  • "Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт" - 4 проекти
  • "Розвиток громадянського суспільства" - 7 проектів
  • "Соціальний захист" - 19 проектів

Загальна сума дофінансування кращих соціально-культурних проектів громадських організацій з бюджету міста Львова у 2009 році складе – 939 тис. 518 грн.

Ознайомитись з переліком проектів переможців конкурсу та анотаціями до них.

Ознайомитись із Рішенням №403 від 05.06.2009 року "Про затвердження переліку соціально-культурних проектів та розміру їх фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова".

Для довідки:

Конкурс соціально-культурних проектів Львівської міської ради проводиться з 2007 р. У 2009 р. конкурс організовано в рамках Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів, затвердженої ухвалою Львівської міської ради № 2521 від 19.03.2009р. 

Метою конкурсу є залучення потенціалу громадських організацій м.Львова до впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

Конкурс проводиться за чотирма напрямками: "Культура та туризм", "Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт", "Розвиток громадянського суспільства" та "Соціальний захист". 

Громадські організації переможці конкурсу, можуть отримати дофінансування на реалізацію проекту у розмірі від 5 до 50 тис. грн.

Львівська міська рада
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST