Ненароджені потребують захисту Друк

Як стверджують фахівці, на кожну народжену дитину припадають дві, які не з’явилися на світ. Лише за офіційними даними, за роки незалежності українки зробили 30 млн. абортів.

Як стверджують фахівці, на кожну народжену дитину припадають дві, які не з’явилися на світ. Лише за офіційними даними, за роки незалежності українки зробили 30 млн. абортів. Експерти переконані, що цю кількість треба подвоїти. 

Тільки 2008 року дівчатам віком 15-17 років провели понад 4 тис. абортивних процедур.

І хоча наведена статистика свідчить про поступове зменшення кількості переривання вагітності, картина вражаюча. Щороку в Україні гинуть близько 230-250 тисяч ненароджених дітей. Винні в цьому насамперед дорослі, які замовчують цю проблему. Нагадати про її існування 31 травня, в переддень Міжнародного дня захисту дітей, вирішили Львівська обласна громадська організація "Рух за життя", Інститут родини і подружнього життя Українського Католицького Університету та спільноти "Віра і Світло", "Лярш Ковчег", які провели біля пам’ятника Т. Шевченкові молитовно-просвітницьку акцію "Ненароджені діти потребують твого захисту".

А 1 червня на площі біля пам’ятника Іванові Франку відбувся захід під назвою "Не вбивай!" за ініціативою молоді з ЛОО "Національний Альянс" і ГО "Центр досліджень молодіжного руху".

Як зазначив журналістам голова Львівської обласної громадської організації "Рух за життя", науковий працівник Інституту родини і подружнього життя Петро Гусак, це не перша акція на захист ненароджених, однак їх потрібно значно більше. Він вважає, що українські закони не захищають людину від зачаття, адже дозволяють робити аборти до 22-го тижня вагітності, а за деякими даними і після цього терміну. Водночас лікарі теж потрапляють на прокрустове ложе: від них вимагають, щоб діти народжувалися лише здоровими… Проте хто дав право чи то медикам, чи то будь-кому іншому бути Богом і вирішувати таке питання?

  Львівська газета, 04.06.2009
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST