Суд дозволив алкоголь і пиво Друк

Відтепер у львівських кіосках, розташованих поблизу шкіл і дитячих садочків, знову можна вільно продавати алкоголь, пиво й цигарки.

Відтепер у львівських кіосках, розташованих поблизу шкіл і дитячих садочків, знову можна вільно продавати алкоголь, пиво й цигарки.

 

Це стало можливим після того, як 14 квітня Галицький районний суд Львова зупинив дію рішення Львівської міськради №133 "Про встановлення обмежень щодо продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів" і №134 "Про встановлення обмежень щодо продажу пива від 27 лютого 2009 року. Незадоволення цим рішенням виявила громадська організації "Я – львів’янин", яка подала позов, – повідомила прес-служба Львівської міськради.

Щоправда, не обійшлося без казусу. В ухвалі суду призупинено рішення Львівської міської ради, натомість рішення "Про встановлення обмежень щодо продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів" і "Про встановлення обмежень щодо продажу пива" ухвалив виконавчий комітет міської ради, отже, зупинено чинність неіснуючих рішень.

Утім ми ще будемо свідками тривалої юридичної боротьби навколо обмеження торгівлі алкоголем і тютюном поблизу шкіл і дитячих садочків – юридичне управління міськради подало клопотання щодо скасування ухвали суду. А поки триває судова тяганина, в місті зростає кількість точок легального продажу алкоголю й тютюну. Лише за останній місяць ДПА у Львівській області легалізувала 1256 точок продажу алкоголю та тютюну, видавши 695 ліцензій на роздрібний продаж алкоголю та 561 – тютюну.

Основним критерієм, за яким стежать податкові органи, є платежі до бюджету. Цьогоріч у березні завдяки ліцензіям на алкоголь і тютюн бюджет області поповнили на 3,4 мільйона гривень – це на 280 тисяч гривень більше, ніж у березні торік.

Олександр СИРЦОВ,
  Львівська газета, 23.04.2009
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST