Комунальний піар Друк

Громадські організації і міський голова змагаються у тому, хто більше робить для мешканців. А результату і далі нема...

Громадські організації і міський голова змагаються у тому, хто більше робить для мешканців. А результату і далі нема...

 

Регіональна оперативна група з питань протидії корупції при Управлінні СБУ у Львів­ській області перевірить міську владу щодо корупції і змови з судами. Зокрема, на найближчих засіданнях розглядатимуть дії виконавчого комітету загалом та посадових осіб міської ради при формуванні, затвердженні та застосуванні тарифів на комунальні послуги. Щоправда, чим це загрожує міській владі і що це дасть, ніхто сказати не може.

Зокрема, на думку Теодора Дяківа, голови Асоціації платників податків, та Олега Мацеха, координатора ГО "Громадський форум Львова", міська влада маніпулює населенням і дезінформує його, оскільки при укладенні договору на надання житлово-комунальних послуг гарантує споживачам права, але не забезпечує їх, при цьому ще й заручається підтримкою судів.

- До нас уже звертались мешканці кількох будинків, які подавали заяви про відмову від миття сходових кліток, однак ЛКП їх вперто ігнорує, - зазначив Теодор Дяків.

Натомість влада заходилася "вибивати" борги. На адреси багатьох мешканців Львова надійшли погрозливі повістки від державної виконавчої служби з вимогами негайно сплатити борг за комунальні послуги - інакше заарештують майно споживачів. Суди масово видають відповідні судові рішення про стягнення заборгованості без участі відповідача, тобто мешканця. При цьому навіть не досліджують, чи надавались ці послуги. Але знівелювати такі судові рішення дуже легко. Потрібно протягом 10 днів із часу ознайомлення мешканця з цим документом подати заяву до суду про незгоду. Після цього ЛКП має можливість стягнути гроші лише через рішення суду, натомість мешканець уже зможе захистити свої права, - пояснив Теодор Дяків.

Громадський форум Львова вимагає від міського голови Андрія Садового негайно втрутитися у ситуацію та виконати свою обіцянку: забезпечити право мешканців вибирати необхідні та відмовлятись від непотрібних їм житлово-комунальних послуг. Щоправда, коли і кому він має прозвітувати про виконання вимоги, не відомо.

Натомість міський голова не чекав на звернення громадян, а сам вирішив показати свою "турботу" про мешканців жорстким ставленням до ЛКП. Відтепер заступники міського голови, директори департаментів системно що два тижні прийматимуть мешканців у районних адміністраціях. Крім того, посадовці виїжджатимуть у ті будинки, де ЛКП неякісно прибирають. А повідомляти про це можна на гарячу лінію міського голови за тел. 297-59-99, яку обіцяють технічно підсилити. Хоча куди вже далі контролювати? Адже щомісяця управління економіки ЛМР за низкою показників вираховує рейтинг ЛКП, і за найгірші результати директорів ЛКП мали б штрафувати або звільняти. Проте наразі масових звільнень немає: чи то ЛКП так гарно виконують свої обов'язки, чи то міська влада не може впоратись зі своїми...

Ірина ЗАЛЕЦЬКА,
  Суботня пошта, 26.03.2009
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST