Підприємці займуться самопорятунком Друк

Відтепер захищати інтереси підприємців буде ще одна громадська організація – Національний комітет порятунку бізнесу Львівської області.

Відтепер захищати інтереси підприємців буде ще одна громадська організація – Національний комітет порятунку бізнесу Львівської області.

 

Її засновниками стали представники малого та середнього бізнесу області – заявив під час прес-конференції голова правління Національного комітету Андрій Лалак. Найбільше підприємцям дошкуляє недосконале податкове законодавство а також проблеми у дозвільній системі. "Ми проводитимемо як точкові акції, з відстоювання інтересів окремо взятого підприємця, так і масові заходи, скеровані на відстоювання інтересів підприємців", – зазначив Андрій Лалак. Сама організація існуватиме на членські внески, за рахунок яких підприємці зможуть отримати також юридичну підтримку.

Серед підприємств, які вже найближчим часом отримають підтримку нової громадської організації, є СКЦ "Орієнтир". Керівник цього невеликого підприємства Іван Яцишин розповів, що з 25 його працівників 20 є інвалідами по зору, ще двоє страждають на ДЦП. Підприємство займається виготовлення скоросшивачів та інших канцелярських товарів. Досі воно орендувало приміщення одного з дитячих садків. Оскільки ж зараз у місті приміщення дитячих садків починають знову використовувати за прямим призначенням, то це підприємство виселяють. Хоча і вдалося знайшло невелику земельну ділянку – понад 700 квадратних метрів у Шевченківськму районі міста, міська рада не поспішає надавати її цьому підприємству, – поскаржився Іван Яцишин: "Наші працівники в основному живуть у Шевченківському районі, а їздити незрячим в інший район міста є проблематично".

 Львівська газета, 05.02.2009
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST