Проекти підтримані фондом "Відродження" у 2008 році Друк

Міжнародний фонд "Відродження" опубліковував на своєму сайті перелік проектів, що були підтримані фондом у 2008 році. В тому числі МФ "Відродження" було підтримано 11 проектів поданих громадськими організаціями Львова на загальну суму 132 892 дол. США. Пропонуємо Вам ознайомитись із підтриманими проектами.

Міжнародний фонд "Відродження" опубліковував на своєму сайті перелік проектів, що були підтримані фондом у 2008 році. В тому числі МФ "Відродження" було підтримано 11 проектів поданих громадськими організаціями Львова на загальну суму 132 892 дол. США. Пропонуємо Вам ознайомитись із підтриманими проектами.

Програма "Верховенство права"
Конкурс: "Реалізація права на доступ до інформації про діяльність влади"

Назва організації: Молодіжна громадська організація "Центр правових та політичних досліджень "СІМ"
Зміст проекту: Подання інформаційних запитів щодо виконання державних програм, що зачіпають права громадян та оскарження (залучення адвоката) відмов у наданні інформації. Аналіз практики відповідей, оскарження неналежних відповідей, пошук шляхів покращення адміністративної практики з цього питання. Підготовка посібника щодо права на доступ до інформації в контексті поданих інформаційних запитів та практики оскарження відмов. Проведення семінару-практикуму щодо подання інформаційних запитів та написання адміністративних позовів про дії/бездіяльність державних органів для активістів громадських організацій та студентів юридичних факультетів ВНЗ м. Львова.
Керівник проекту: Тополевська Лідія
Контактна інформація: а/с 106-66, Головна пошта, м. Львів, 79000; тел./факс (032)2971932 (дод. 16), (032)2432550; Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.centre7.org.ua
Бюджет: $ 18 500

Назва організації: Молодіжна громадська організація "Комітет підтримки студентського самоврядування"
Зміст проекту: Проведення моніторингу та аналіз інформації про діяльність органів влади у справах сім’ї та молоді, інформації про молодіжні програми та їх фінансування в Україні та регіонах шляхом надсилання інформаційних запитів. Здійснення аналізу типових відмов органів влади , порушень права на інформацію, оскарження незаконних відмов, проведення громадських обговорень у м. Луцьку та м. Львові.
Керівник проекту: Хауляк Ярослав
Контактна інформація: 79019 м. Львів, вул. Сніжна 6, оф. 5, тел. 8 0322 975427, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: $ 17 000

Програма "Верховенство права"
Конкурс: "Від радянських пільг та привілеїв – до європейських стандартів соціальних та економічних прав людини"

Назва організації: Громадська організація "Центр громадської адвокатури"
Зміст проекту: Здійснення аналізу українського законодавства та нормативних актів Львівщини, які регулюють пільги та привілеї, порядок їх надання. Розробка пропозицій щодо можливості скасування пільг та привілеїв, визначення необхідних механізмів для їх реалізації, зміна світогляду громадян України щодо наявності пільг і привілеїв, та необхідності їх реформування.
Керівник проекту: Коваль Оксана
Контактна інформація: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 37/6; тел. (0322) 274 43 50; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: $ 18 450


Програма "Верховенство права"
Конкурс: "Захист прав людини через механізми адміністративної юстиції"

Назва організації: Львівська громадська організація "Центр досліджень місцевого самоврядування"
Зміст проекту: Здійснення аналізу судової практики та встановлення переліку питань, які є найбільш проблемними у відносинах між громадянами та органами публічної влади на прикладі місцевих загальних судів та адміністративних судів міст Львова, Тернополя, Володимир-Волинського, а також Львівського апеляційного адміністративного суду. Проведення просвітницьких заходів із залученням представників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадських організацій.
Керівник проекту: Загайний Віталій
Контактна інформація: 79000, Львів, проїзд Крива Липа, 6, тел. факс (032) 297 19 32, тел. (032) 24 324 16, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.cdms.org.ua
Бюджет проекту: $ 17 000


Програма "Верховенство права"
Конкурс: "Участь народу у здійсненні правосуддя. Здійснення правосуддя мировими суддями"

Назва організації: Регіональний громадський фонд "Право і Демократія"
Зміст проекту: Дослідження та аналіз міжнародного досвіду діяльності інститутів мирового судді, суду присяжних, народних засідателів та розробка пропозицій щодо можливостей його застосування в Україні.
Керівник проекту: Бурий Андрій
Контактна інформація: 79000 м. Львів, проїзд Крива Липа, 6; тел. 8 (032) 297 19 32; Е- mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: $ 16 700

Європейська програма
Конкурс: Європейська освіта молоді

Назва організації: Благодійна громадська організація "Центр освітніх ініціатив"
Зміст проекту: Запровадження проектного підходу до створення та діяльності шкільних європейських клубів Львівської обл.: проведення п’ятиденного тренінгу та щомісячних зустрічей з обміну досвідом для представників 9 відібраних євроклубів (міських та сільських шкіл), залучення до процесу діяльності шкільних євроклубів волонтерів Європейської волонтерської служби Програми “Молодь в дії” Європейської Комісії, проведення спільної акції євроклубів до Дня Європи, виготовлення та розповсюдження 15-хвилинного промоційного ролика про діяльність євроклубів, проведення круглого столу з представниками організацій громадянського суспільства та органів управління освітою Львівської області.
Керівник проекту: Шинаровська Олена Богданівна
Контактна інформація: 79019, м. Львів, а/с 2833, тел. (0322) 971794, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: 19 899 дол. США

Європейська програма
Конкурс:
Усунення перешкод для контактів між людьми між Україною та ЄС через лібералізацію візового та прикордонного режиму

Назва організації: Громадська організація "Товариство сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти та науки"
Зміст проекту: Моніторинг практики видачі віз громадянам України консульськими установами Республіки Польща та Чеської Республіки у м. Львів (в рамках виконання Угоди про спрощення оформлення віз між Україною і ЄС) та моніторинг практики видачі закордонних паспортів громадянам України у Львівській області. В рамках проекту передбачено проведення дослідження методом “звітних карток” щодо якості та доступності послуг і процедур щодо видачі закордонних паспортів у Львівській області, тематичних круглих столів, оприлюднення результатів аналітичних досліджень, функціонування телефонної консультаційної лінії з питань отримання закордонних паспортів у Львівській області.
Керівник проекту: Жукровський Ярослав Іванович
Контактна інформація: 79019, м. Львів, вул. Сніжна, 6/5, тел. (0322) 975427, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: 15 124 дол. США

Програма "Схід-Схід: Партнерство без кордонів"
Конкурс: "Міжнародний досвід впливу громадянського суспільства на демократичні перетворення"

Назва організації: ЛМГО "Спільнота взаєммодопомоги "Оселя"
Зміст проекту: Ознайомчий візит 10 фахівців з питань соціальної допомоги із Львова, Чернігова, Сум, Донецька та ін. до Фундації Барка, м. Позань, Польща, 18-23 лютого 2008 р. Мета проекту – адаптувати і впровадити в Україні польський метод допомоги незахищеним верствам населення "допомога до самодопомоги"; започаткування у Львівській області школи соціальної реабілітації для бездомних та тривало безробітних за зразком Школи Кофеда. Партнери проекту: Фундація Барка (Польща), Школа Кофеда (мм. Познань і Копенгаген).
Керівник проекту: Гринчишин Світлана Павлівна
Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: $ 3 245

Назва організації: Регіональний громадський фонд "Право і демократія"
Зміст проекту: Участь 17 експертів з питань захисту прав громадян у семінарі "Концепція та діяльність міських консультативних бюро", м. Кшижова (Польща), 9-14 березня 2008 року. Мета проекту - проаналізувати польський досвід щодо процесу створення та роботи Бюро громадських порад; застосувати та поширити набутий досвід у мм. Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному та Севастополі. Організатор зустрічі: Регіональний громадський благодійний фонд "Право і демократія" (Польща).
Керівник проекту: Бурий Андрій Романович
Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: $ 4 724

Назва організації: Міжнародна благодійна організація "Екологія-Право-Людина"
Зміст проекту: Участь експертки з питань екологічного права у міжнародній конференції "Нові енергетичні маршрути у Південно-Східній Європі і захист прав людини: міжсекторальний діалог", м. Опатія, Хорватія, 30 травня – 1 червня 2008 р. Мета проекту – розпочати відкритий міжсекторальний діалог з питань енергетичних маршрутів у Європі у світлі Сісакської декларації; лобіювати права людини на життя та сталий розвиток з метою досягнення максимального рівня запобігання екологічним аваріям та захисту довкілля і здоров’я людей.
Керівник проекту: Лозан Сергій Іванович
Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: $ 940

Назва організації: Львівська громадська організація "Центр досліджень місцевого самоврядування"
Зміст проекту: Навчальний візит 15 українських фахівців з питань моніторингу у сфері житлово-комунальних послуг до м. Краків, Польща, 27-31 квітня 2008 р. Мета проекту - проаналізувати законодавчі акти України і Польщі та досвід польських міст на прикладі Кракова з питань формування тарифів у житлово-комунальній сфері; вивчити механізми громадського моніторингу обгрунтованості структури тарифів та досвід впливу громадськості Польщі на процес формування тарифів.
Керівник проекту: Бригілевич Володимир Іванович
Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Бюджет: $ 1 310

Перелік усіх проектів підтриманих МФ "Відродження" у 2008 році за адресою - http://www.irf.kiev.ua/ua/projects/sp2008/

МФ "Відродження"
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST