Миколай про тебе не забуде! Друк

Акція "Миколай про тебе не забуде" проводиться в різних містах України, у кожному з яких має свою локальну специфіку. Тим, що об’єднує акцію по всій Україні є те, що нашою метою є подбати про те, аби віра в чудо не згасла у серцях тих, які цього справді потребують.

Акція "Миколай про тебе не забуде" проводиться в різних містах України, у кожному з яких має свою локальну специфіку. Тим, що об’єднує акцію по всій Україні є те, що нашою метою є подбати про те, аби віра в чудо не згасла у серцях тих, які цього справді потребують. Фабрика Святого Миколая, на якій відбувається збір, сортування та пакування подарунків, залучає велику кількість волонтерів. Помічники Святого Миколая 18-19 грудня завітають до домівок дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з особливими потребами, відвідають дитячі будинки та інтернати, також прийдуть до ВІЛ інфікованих дітей, дітей, які перебувають у лікарні, а також подбають про людей похилого віку. Волонтерами акції «Миколай про тебе не забуде» є перш за все молодь - старшокласники та студенти. У 2008 році до акції вже долучилися організації зі Львова, Києва, Тернополя, Луцька, Дніпропетровська, Кузнєцовска, Золочева, Харкова, Луганська, Ізмаїла, Черкас та Ужгорода.

З 16 по 19 грудня на головні площі та вулиці міст України зійдуться сотні старшокласників та студентів аби привітати всіх перехожих зі святом Святого Миколая, створити особливу атмосферу свята на вулицях міст України. Волонтери акції матимуть спеціальні ідентифікатори "помічник Святого Миколая", будуть переодягненні у святкові шапочки, з різдв'яно-новорічними дзвониками даруватимуть цукерки та вітальні листівки усім перехожим – вітаючи з Днем Святого Миколая, бажаючи веселих свят, даруючи радість, віру в чудо усім тим, кого зустрічатимуть на своїй дорозі з Заходу до Сходу нашої країни. Таким чином, хочемо показати, що спільними зусиллями можемо здійснити те, що здавалося неможливим.

До дня Святого Миколая залишилося декілька днів. І від нас залежить чи віра у чудо та добро не згасне у серцях тих, які цього справді потребуюють. Запрошуємо усіх людей доброї волі стати Ангелами Добра та допомогти принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує.

Додаткова інформація про акцію:

Христина Папроцька, 80976600567, Ольга Шередько, 80979918381
Олена Яремко, координатор акції: тел. 80673949230
Ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду www.mykolaj.com.ua

Акція "Миколай про тебе не забуде" в Україні

В рамках акції "Миколай про тебе не забуде" помічники Святого Миколая завітають до домівок дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з особливими потребами, відвідають дитячі будинки та інтернати, лікарні, а також подбають про людей похилого віку. З 16 по 19 грудня на головні площі та вулиці Львова, Луцька, Луганська, Ужгорода, Ізмаїла, Тернополя, Золочева, зійдуться сотні старшокласників та студентів аби порадувати себе і всіх перехожих зі святом Святого Миколая, створити особливу атмосферу свята на вулицях міст України.

У Луганську акцію організовують волонтерський загін "Плюс +" Молодіжного Центру Регіонального Співробітництва. В рамках акції з 17 по 19 грудня помічники Святого Миколая відвідають луганський районний інтернат для дітей з вадами розвитку . У Черкасах акція під гаслом "Серце-дітям" проводиться з ініціативи Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №3. Акція у Луцьку відбувається за підтримки ГО "Центр ефективної комунікації". Із 16 по 18 волонтери акції розвезуть подарунки приблизно до 500 дітей Луцька. Завдяки профспілковій організації Всеукраїнської профспілки працездатних інвалідів Миколай не забуде й про дітей та молодь реабілітаційних центрів інвалідів у м. Керч.

В Ужгороді стартує акція "Напиши листа Миколаю” і усі листи від дітей будуть відправлені помічниками Святого Миколая із громадської організації "Панонія" у штаб-квартиру Миколая – місто Рованіємі, Лапландія, республіка Фінляндія. За сприяння міського відділу освіти відбудеться акція по виготовленню іграшок, маленькими помічниками зі шкіл та дитсадків районних центрів Закарпаття. Вперше на вулицях Ужгорода пройде святковий "Парад Миколаїв".

Миколай не забуде і про потребуючих м. Ізмаїл, Одеської області (завдяки ГО "Добра Воля"), м. Золочів (РО "Молода просвіта", Молодіжний конгрес та Молодіжний союз наша Україна), м. Тернопіль ( Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ, БФ Карітас).

Львів – традиційне серце "Фабрики Святого Миколая", звідки власне й поширюється акція по всій Україні. Організаторами акції "Миколай про тебе не забуде" вже восьмий рік поспіль є МГО "Академія Української Молоді" спільно з навчальними закладами, організаціями та спільнотами. 17-18 грудня близько 600 волонтерів – помічників святого Миколая принесуть подарунки для 3000 потребуюючих дітей Львова. В акції бере участь 45 шкіл та студенти практично всіх внз міста.

Благочинна акція "Миколай про тебе не забуде"

  • звертає увагу громадськості на важливість доброчинності,
  • дбає, аби Святий Миколай прийшов до усіх тих, які цього справді потребуюють,
  • дає можливість молоді - волонтерам акції відчути радість, взяти активну участь у житті міста, долучитися до безкорисливої допомоги іншим,
  • дарує віру в чудо та створює особливу, неповторну атмосферу казкового свята в місті
Давайте разом подаруємо віру в чудо тим, хто цього потребує!

МГО "Академія Української Молоді"
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST