ХОЧЕШ ЗРОБИТИ ЛЬВІВ КРАЩИМ МІСЦЕМ ДЛЯ ЖИТТЯ? Друк
Приєднайся до гри "Місто майбутнього" і доведи, що Львів - це творче місто 21 століття! Гра "Місто майбутнього" - це унікальна можливість для тебе і керівництва міста об’єднатися задля вирішення найнагальніших проблем Львова.
 
ukraine-projects-330x220-future-city-game.jpgПриєднайся до гри "Місто майбутнього" і доведи, що Львів - це творче місто 21 століття!
 
Гра "Місто майбутнього" - це унікальна можливість для тебе і керівництва міста об’єднатися задля вирішення найнагальніших проблем Львова. 

Що таке гра "Місто майбутнього"?

Це командний процес, метою якого є формування нового мислення і вироблення практичних кроків задля покращення якості життя у містах. Гра є компонентом міжнародного проекту Британської ради "Творчі міста", який реалізовується в 14 європейських кранах.

Гра "Місто майбутнього" — це дводенна подія, впродовж якої мешканці твого міста, різні за фахом, кваліфікацією, досвідом і світоглядом, об’єднаються задля спільної мети — виробити найкращу ідею про те, як покращити якість життя у Львові. Гра стимулює формування нового мислення стосовно викликів, що постають перед містом у зв’язку з глобалізацією, міграцією, кліматичними змінами, урбанізацією, безпекою та існуючими соціальними потребами.

Гра — це конкурс на кращу ідею, яка може вирішити нагальні або довготривалі проблеми, які постають перед містом. Після представлення своїх ідей ви випробовуватимете їх у реальному житті, зустрічаючись з представниками місцевої громади, досвідченими фахівцями і міською адміністрацією. Ваша ідея повинна бути інноваційною, важливою для громади, і, зрештою, здійсненною і життєздатною.

Гра "Місто майбутнього"

  • є оригінальним і творчим інструментом генерації ідей
  • сприятиме особистому і професійному розвитку молодих мешканців міста
  • створюватиме мережі контактів між людьми з різним фахом і досвідом
  • збільшить кількість людей, які прагнуть змінити Львів на краще.

Кого ми шукаємо?

Ми прагнемо об’єднати небайдужих молодих людей, які завзято намагаються змінити світ на краще і прагнуть особистого розвитку.
 
Ми шукаємо людей, які люблять своє місто, готові допомогти зробити його кращим місцем для життя, роботи і відпочинку, зацікавлені працювати у команді, спілкуватися, незважаючи на обмеження чи культурні відмінності.

Навіщо грати у гру "Місто майбутнього"?
  • Це можливість поглибити власні знання, розвинути навички командної роботи, зустрітися з однодумцями, збагатити своє резюме і головне — взяти участь у процесі прийняття важливих для Львова рішень.
  • Це цікаво. Не зважаючи на те, що тема обговорення є серйозною, ігрові елементи роблять процес жвавим і захоплюючим.
  • Розкриває проблеми. Гра дає вам можливість знаходити нетипові шляхи вирішення складних проблем.
Що таке "Творче місто"?
 
Вперше в історії людства понад половина населення світу проживає в містах. До 2020 року близько 80% європейців стануть мешканцями міст. "Творче місто" — це краще місце для проживання, роботи і відпочинку, що визнає переваги інвестування у творчість, підприємництво та інновації. Впродовж останніх десяти років мистецтво і творчі індустрії зробили загальновизнаний внесок у відродження міст. Наша мета — об’єднати творчих людей заради майбутнього їхніх міст.

Коли гра "Місто майбутнього" відбуватиметься у Львові?

Перша українська гра "Місто майбутнього" відбуватиметься у Львові 26–27 лютого 2009 року. Тема гри — регенерація старого трамвайного депо у Львові та його можлива участь у суспільному житті міста.

 

Як стати учасником гри?

Анкету учасника, яку можна скачати з сайту Британської Ради www.britishcouncil.org/ukraine та Центру міської історії www.lvivcenter.org, надсилайте за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду не пізніше 20 лютого 2009 року.

Завантажити анкету - http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-projects-creative-cities-future-city-game-lviv-application-form.doc

За детальнішою інформацією звертайтеся
до Богдана Шумиловича Координатора проектів Центру міської історії Центрально-Східної Європи (032) 275-17-34 вул. Богомольця, 6/2 м. Львів

Організатори гри: 
Львівська міська рада, Британська рада, Центр міської історії Центрально-Східної Європи, "Творча майстерня "Штука" 
Центр міської історії Центрально-Східної Європи
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST