Львів - відкритий для світу. Нарешті це - про місцеві органи влади. Друк

Не лякайтесь, це ще не повна #перемога, бо мова йде лише про веб-сайти, але точно не #поразка.

Експертами МГО «Інститут інформаційного права» у вересні 2017 року було проведено повторний моніторинг 20 веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядуванняЛьвова.  Мета дослідження - відслідкувати як місцеві органи влади відреагували на оприлюдненні результати первинного моніторингу та надіслані листи з проханням опублікувати на своїх веб-сторінках інформацію, яка є обов’язковою для оприлюднення відповідно до вимог законодавства.

Якщо говорити мовою цифр, то рівень наповнюваності веб-сайтів місцевих органів влади на території міста Львова зріс в середньому на 20% у порівнянні із ситуацією яка була у квітні 2017 року.

«Практично усі органи влади оновили свої веб-сайти відповідно до наших рекомендацій. Найбільш помітним є результат у Головного управління ДСНС України у Львівській області (www.lviv.dsns.gov.ua), які покращили свої показники із 59 до 100%, а також Головного управління ДМС у Львівській області (www. lv.dmsu.gov.ua) з 33 до 86 %. Якщо говорити про найбільш «глухі» до наших звернень, то це Головне територіальне управління юстиції у Львівській області та Головне управління Держсанепідслужби у Львівській області – повідомив експерт організації МГО «Інститут інформаційного права» Юрій Ничка.

З детальними результатами моніторингу та методологію можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Для проведення дослідження експертами громадської організації було складено перелік інформації, яка є обов’язковою для оприлюднення відповідно до вимог чинного законодавства.  Вимоги до інформації про діяльність органів виконавчої влади України, яка підлягає оприлюдненню у мережі Інтернет, в основному визначені наступними законами: «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги».

Дослідження проведено за підтримки Львівської міської ради в рамках конкурсу соціально – культурних проектів. 

2017-09-11

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST