Львів’яни отримали можливість оперативно та в зручній формі дізнаватись про актуальні події пов’язані із життям свого мікрорайону Друк

Місія веб-сервісу «Мої місцеві новини» www.mylocalnews.lviv.ua забезпечити львів’ян  актуальною та цікавою інформацією про новини та події,  які мають безпосереднє відношення до їхнього мікрорайону.

Як працює сервіс?

Територія міста Львова поділена на 39 мікрорайонів відповідно до соціологічного дослідження проведеного КУ «Інститут міста» в рамках проекту «Громади в дії». 

Роботи сервісу працюють в режимі 24\7 щоб знайти у медіапросторі Львова інформацію, яка стосується відповідного мікрорайону та у визначений час відправитити її на електронну скриньку користувача та опублікувати на відповідній сторінці мікрорайону у соціальній мережі facebook.

Таким чином користувач завжди буде в курсі усіх подій, які стосуються його мікрорайону. Йому не потрібно обтяжувати себе читанням новинних порталів чи соціальних мереж щоб бува чого не пропустити важливого про життя свого мікрорайону. 

Яку інформацію і як часто отримуватиме користувач на свою скриньку чи сторінку facebook?

Про будівництво нових обєктів на території мікрорайону, проведення громадських слухань, проетки громадського бюджету Львова, зареєстровані електронні петиції, які стосуються даної території, питання порядку денного Львіської міської ради, сповіщення комунальних служб про відключення води, електроенергії, перекриття руху, проведення зустрічей.  Якщо коротко, то справді важлива інформація, яка може суттєво вплинути на якість чи комфорт життя користувача у його мікрорайоні.  

Інформація групуватиметься за кожним мікрорайоном у єдиний електронний лист, який надсилатиметься підписникам у кінці відповідного дня. В будь-який момент користувач має змогу відписатися від отримання відповідних сповіщень. 

Також сервіс дозволяє користувачам самостійно пропонувати новини, які після проходження модерації та верифікації надсилатимуться піписникам відповідного мікрорайону.

За чиєї підтримки створено сервіс?

Сервіс «Мої місцеві новини» сторено в рамках відповідного проекту МГО «Інстит інформаційного права» за підтримки Львіської міської ради та проекту «Громади в дії» за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013».

Зворотній зв’язок:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST