У Львові створили оргкомітет ВО "Майдан" Друк

 3 січня, на загальних зборах представників політичних, громадських та студентських організацій Львова та Львівщини, організованих місцевим відділенням Всеукраїнського об’єднання "Майдан", було створено місцевий організаційний комітет ВО "Майдан" для подальшої координації протестних акцій.


За основу взяли студентську декларацію всіх Євромайданів Львівськоіі області.

Відтак, кількісний склад оргкомітету сформували порівну за квотним принципом по 7 осіб від всіх громадських, політичних та студентських організацій. "За" проголосувало 110 присутніх, 9 осіб проголосували "Проти".

До оргкомітету ВО "Майдан" увійшли:

Громадський сектор: Іван Вакарчук, Софія Федина, Андрій Мисик, Володимир Парубій, Звенислава Мамчур-Калинець, Петро Костюк.

Політичний сектор представлений 5-тьма партіями: УДАР - Оксана Юринець, "Батьківщина" - Микола Кадикало, фракційне об'єднання "Наш Край" – Мирослав Сеник, Народний Рух України – Валерій Веремчук. Партія "Свобода" не делегувала свого представника –  вони мають зробити це до наступного засідання.

Ще два місця вирішили залишити вакантними, через те, що на Львівщині є багато політичних об'єднань. Список представників-політиків мають подати до 12:00 год 6 січня. Саме тоді розпочнеться перше засідання новоствореного оргкомітету.

Студентський сектор також попросив дати можливість представити список делегатів пізніше, через те, що досі триває дискусія щодо кандидатур.

Також була створена Територіальна рада місцевого ВО "Майдан" , куди увійшли 20 районів і 9 міст обласного значення Львівщини. Відтак,  будуть обрані 29 осіб, що координуватимуть роботу в області – їх завданням є створення горизонтальної мережі, завданням якої є генерування пропозицій для оргкомітету.  Разом з оргкомітетом вони покликані створити обласний осередок ВО "Майдан". Перше засідання призначили на 12 січня.

Також було проголосовано за створення 5 робочих груп, що їх має створити оргкомітет. Усіх небайдужих до участі в робочих групах та бажаючих допомогти просять надсилати листи на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для координації та налагодження контактів.

Нагадаємо, що сьогодні відбулося вже четверте зібрання, на якому нарешті вдалось досягти згоди та сформувати оргкомітет ВО "Майдан".
Джерело:
ZAXID.NET

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST