Турботу – в кожен дім. Стартує кампанія «Світло в оселі» Друк
Різдвяні та Новорічні свята – це завжди сімейний затишок. В той же час у Львові живе безліч самотніх бабусь, які часто не в змозі потурбуватись про себе самі та прибрати у власній оселі. САМОПОМІЧ закликає львів’ян не бути байдужими та запрошує допомогти покинутим літнім людям підготуватись до свят.
Пенсія – час для відпочинку у родинному колі. Проте серед пенсіонерів є багато таких, які живуть самі після смерті своїх близьких або ж покинуті напризволяще власними дітьми. Часто такі люди не святкують ані Новий Рік, ані Різдво, адже для них це – додаткова робота та клопоти.
Об’єднання САМОПОМІЧ вже 4 рік поспіль проводить щорічну акцію «Світло в оселі», метою якої є допомога покинутим літнім людям. Напередодні Новорічних, Різдвяних та Великодніх свят волонтери громадського об’єднання та просто небайдужі львів’яни приходять до самотніх пенсіонерів та допомагають їм привести до ладу їхні помешкання. Таким чином пенсіонери отримують суттєву допомогу та живе спілкування, а для волонтерів це обмін знаннями та щирий життєвий досвід.
«Прибрати – це зовсім не важко, поки ми молоді. Натомість старші люди дуже радіють, коли до них приходять волонтери – вони часто роками не мають з ким поговорити. Мораль цього проекту навіть не втому, що є покинуті люди, яким треба допомогти. Ніхто з нас не застрахований від такої ж старості, тому нам принципово важливо виховати культуру небайдужих людей», – розповідає координатор проекту Юлія Лаб’як.
САМОПОМІЧ закликає львів’ян не бути байдужими до долі покинутих людей. Витративши 2-3 години вільного часу, кожен із нас може зробити неоціненний вклад у життя пенсіонера. Помити вікна, витерти пилюку з полиць старих шаф чи просто винести сміття – у квартирі пенсіонера робота знайдеться для кожного.
В період з 2 по 25 грудня можна приєднатись до проекту на волонтерських засадах та відвідати 2-х літніх людей, які потребують допомоги. Аби стати волонтером соціальної  кампанії  «Світло в оселі», телефонуйте на гарячу лінію САМОПОМОЧІ 297-1000 або реєструйтесь за посиланням.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST