Впродовж тижня займатись танцями можна безкоштовно Друк
З 25 по 30 листопада у Львові триває Тиждень доступного танцю. Впродовж 5 днів кожен охочий зможе безкоштовно відвідати заняття з таких напрямків, як хіп-хоп, стречінг, брейкденс, а також народну та бальну хореографію.
Об'єднання САМОПОМІЧ спільно із танцювальним клубом «Re:Start» запрошує усіх львів’ян безкоштовно відвідати заняття танцю. Впродовж тижня доступними будуть такі напрямки, як: hip-hop, popping, break dance, ragga jam, contemporary, stretching, народна, класична та бальна хореографії. 
«Ми популяризуємо активне дозвілля загалом. Наша мета – ознайомити дітей та молодь Львова зі стилями танцю, які вони ще не мали змоги спробувати, а також тими, які завжди були поряд, але не було сміливості прийти на заняття. Впродовж тижня зробити це можна абсолютно безкоштовно», – розповіли організатори.
Заняття відбуватимуться за адресою: вул. Свенціцького, 15, вул. Липинського, 16, вул. Олени Степанівни, 13. Тренери зазначають: із собою потрібно мати лише змінне взуття та хороший настрій. Реєстрація - за посиланням http://bit.ly/17IkbJI.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST