У Львові студенти оголосили акцію громадської непокори Друк
Студенти Львова під час нічного Євромайдану оголосили про створення координаційної ради «Львівський Євромайдан» та про початок акцій громадської непокори.
Активісти закликають прийти 22 листопада о 19:00 до пам'ятника Тарасові Шевченку на акцію протесту проти зриву підписання угоди про асоціацію з ЄС.
 
«Хто має можливість просимо взяти теплі речі, карімати, продукти. Влада боїться своїх громадян! Сьогодні потрібна максимальна мобілізація - чим більше людей прийде, тим більше шансів, що нашу позицію почують», – зазначається у повідомленні активістів.
 
Нагадаємо, 21 листопада у Львові біля пам’ятника Шевченку зібралися активісти на знак протесту проти припинення підготовки до євроінтеграції України. Масштабна акція також відбулася у Києві на Майдані Незалежності. Цього ж таки дня Окружний адміністративний суд Києва обмежив проведення акцій на Майдані Незалежності 22 листопада.
 
Як інформував ZAXID.NET, 21 листопада Кабмін розпорядився призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.
 
Джерело:  ZAXID.NET
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST