У центрі Львова молодь протестує проти зриву асоціації з ЄС Друк
У Львові біля пам’ятника Шевченку збираються активісти на знак протесту проти припинення підготовки до євроінтеграції України. Усіх, хто планує долучитися, просять приносити термоси з чаєм, теплий одяг і каремати.
Люди підходять на знак солідарності з киянами, які уже близько тисячі на стихійній акції протесту. У руках львівських активістів – синьо-жовті прапори, прапор Євросоюзу та плакат із закликом «Кияни, виходьте на майдан». За словами присутніх, кількість людей біля пам’ятника Шевченку постійно зростає, зараз там – близько сотні людей. Учасники закликають львів'ян та мешканців інших міст саме зараз виходити на майдани в своїх містах і організовувати акції протесту. 
 
Під час акції протесту у Львові її учасники озвучили свої вимоги до влади: парламенту - прийняти усі потрібні євроінтеграційні закони, уряду - скасувати наказ, що припиняє підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС. У нарі невиконання цих вимог львів'яни пообіцяли оголосити акції громадської непокори.
 
Станом на 1.20 підтримати студентів, що мітингують біля пам'ятника Шевченку, підійшла проректор ЛНУ ім. І. Франка з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Калинець-Мамчур. Вона принесла скотч, яким студенти приклеїли прапор України до хвилі на пам'ятнику.
 
Після другої години ночі представники ініціативної групи закликали молодь розходитись по домівках, а завтра о 22:00 - прийни на повторну акцію протесту. Попри те близько 50 осіб мають намір залишатися тут до ранку. Так учасники хочуть продемонструвати підтримку протестувальникам у Києві.
Сьогодні Кабінет міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Також Микола Азаров підписав розпорядження про створення тристоронньої комісії за участю Європейського Союзу та Російської Федерації. 
 
Європейські дипломати у відповідь повідомили, що угоди на саміті у Вільнюсі не підписуватимуть. Обурені українці збираються на Майдані Незалежності, щоб висловити свій протест таким діям уряду. 
Джерело  ZAXID.NET
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST