Конкурс мікропроектів дофінансують з бюджету Львівщини на понад 850 тис. грн Друк
У Львівській обласній раді розпочали роботу над внесенням змін до Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів.
 
Як інформує прес-служба ЛОР,  19 листопада, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак провів нараду щодо внесення змін до Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки.
 
Він зазначив, що у 2013 році реалізація програми була проведена на досить високому рівні, а тому наприкінці року очікується виконання 135 мікропроектів. За результатами останнього засідання конкурсної ради було ухвалене рішення про дофінансування з обласного бюджету всіх тих мікропроектних пропозицій, які забезпечили повне або часткове проведення робіт з базових бюджетів. А це ще 16 мікропроектів на суму 853 тис. гривень.
Також учасники наради обговорили можливі зміни у програмі. 
 
За підсумками наради заступник голови доручив управлінню економічної політики обласної ради узагальнити озвучені пропозиції та подати їх для обговорення на чергову нараду. Також запропонував залучати до роботи депутатів обласної ради та профільні департаменти Львівської обласної державної адміністрації, громадські організації.
 
Довідка: програма мікропроектів діє з 2011 року. За цей час на Львівщині успішно реалізовано 109 мікропроектів місцевого розвитку.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST