У Львові розпочали набір волонтерів на благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде!» Друк
У Львові розпочали набір волонтерів на благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде!», яку проводить МГО Академія Української Молоді щороку для соціально незахищених дітей. Помічники Миколая збиратимуть і приноситимуть подарунки сиротам та дітям із бідних та багатодітних сімей.
 
Кожного року волонтери збирають подарунки у благодійників, пакують їх на Фабриці святого Миколая, а тоді розносять дітям, які цього потребують.
 
Цьогоріч Фабрика працюватиме з 11 по 17 грудня у Львівському палаці мистецтв. 18 та 19 грудня помічники Миколая відвідуватимуть помешкання малозабезпечених, вручаючи їм подарунки. Частину подарунків волонтери змайструють власними руками у творчих майстернях. 
 
Щоб долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде!», потрібно заповнити електронну анкету та прийти на один з вишколів для волонтерів. Вишколи відбуватимуться 23, 24, 30 листопада та 1 грудня. Реєстрація волонтерів триватиме до 30 листопада.
 
Також ви можете долучитися до формування списку потребуючих дітей. Для цього потрібно надіслати їхні дані (прізвища, ім’я, по батькові та дату народження дітей, адресу, телефон) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або на поштову адресу: БА «Миколай про тебе не забуде», МГО Академія Української Молоді, вул. Стрийська 24/8, м.Львів, 79011.
 
Минулого року 750 помічникам Миколая вдалося принести подарунки для трьох тисяч потребуючих дітей Львова.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST