«Народний контроль» розпочинає серію громадських тренінгів Друк
Активісти Народного контролю разом із представниками партнерських громадських рухів та організацій розпочинають цикл актуальних тренінгів для мешканців Львова. Про це вчора у прямому ефірі телеканалу ZIK заявив Дмитро Добродомов.
 
«На тренінгах представники громадських організацій поділяться знаннями та навиками ефективної взаємодії з різноманітними суспільним інституціями та державними органами влади. Лекторами на тренінгах будуть досвідчені громадські діячі, юристи, журналісти, представники бізнесу та загалом суспільно активні громадяни, які спробують допомогти слухачам підібрати та освоїти формули  та способи спілкування у найрізноманітніших галузях суспільного буття. Активісти навчать львів’ян грамотно і законодавчо обґрунтовано відстоювати свої  права громадянина, гарантовані Конституцією нашої держави», – розповів журналіст та громадський діяч.
 
Перший тренінг на тему «5 простих правил поведінки з працівниками ДАІ» відбудеться  16 листопада. 
 
Представник громадського руху «Дорожній контроль – Львів» Андріян Колобов розповість про особливості застосування правил дорожнього руху в Україні, вимоги щодо зупинки автомобілів, повноваження ДАІ та практичні рекомендації водіям щодо грамотного спілкування з інспекторами ДАІ. Експерт поділиться фаховими знаннями, а також досвідом активістів громадського руху «Дорожній контроль – Львів», зустріч передбачає інтерактивне спілкування у форматі питання-відповідь.
 
Взяти участь у тренінгу може кожен бажаючий львів’янин. Для цього достатньо заповнити форму за посиланням нижче. Народний контроль надішле кожному учаснику персональне запрошення, в якому буде вказано зручний час та місце проведення тренінгу.
 
Аби зареєструватися на тренінг, перейдіть за посиланням:ТРЕНІНГ«Народний контроль»
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST