У Львові розклеїли листівки проти нового губернатора Олега Сала Друк

6 листопада вночі активісти громадянського руху «Відсіч» на більшості центральних вулиць Львова розклеїли інформаційні листівки «Чому українці у Львові давно не люблять Сала»

Листівки можна побачити біля Львівської ОДА, на проспекті Шевченка, вулиці Підвальній, Івана Франка, Дорошенка, Коперніка та інших. Їхпродовжують розклеювати по всьому місту, зокрема на трамвайних зупинках.
 
Активісти руху вирішили ознайомити львів’ян з 5 фактами з біографії нового голови ЛОДА Олега Сала. Згадали про те, що коли він був головним міліціонером, Студентському братству підкинули гранату. «За листівки та акції проти кучмізму студентів били, арештовували і судили», - йдеться у листівці.
 
Далі активісти нагадують про дві кримінальні справи проти Сала у 2005 році. Решту фактів, якими дорікають Салу активісти «Відсічі» - дружба з російським кримінальним авторитетом Максимом Курочкіним, балотування до Верховної Ради від блоку Наталії Вітренко, вивезення бюлетенів з виборчого округу на Миколаївщині, де перемагав фермер Аркадій Корнацький.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST