Для туристів у Львові створять аудіотури Друк
У рамках нового туристичного проекту для Львова створять аудіотури, які дозволять туристам здійснювати самостійні пішохідні мандрівки без гіда.
 
Під час відкриття проекту «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі» в Івано-Франківську Львів презентував свій туристичний потенціал. Мета цього проекту – збільшити щорічну кількість туристів, які відвідують шість обраних міст Західної України та Східної Польщі (Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Люблін, Замосць та Пшеворськ).
 
В рамках цього проекту планують створити систему екскурсій, розроблених спеціально для індивідуального споживача міського культурного туризму. Це дозволить мотивувати туристів залишитись у місті ще хоча б на день довше.
 
Родзинкою проекту стане створення аудіотурів. З їх допомогою туристи зможуть здійснювати самостійні пішохідні мандрівки без гіда і прослуховувати цікаві аудіоекскурсії. Аудіотури працюватимуть через портативні медіа-пристрої у супроводі детальних карт історичних частин міста. Ці карти відображатимуть місця зупинок, а також інформаційні вказівники вздовж маршрутів аудіотурів.
 
Проект «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі» здійснюється за співфінансування ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна на 2007 – 2013 років. Його діяльність триватиме до кінця січня 2015 року, а територія реалізації охоплює Східну Польщу та Західну Україну
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST