Громадським організаціям розкажуть, як стати медіа-приваблими Друк

Як новоствореним громадським організаціям закріпитись в світі медіа? Як визначити свою цільову аудиторію? Як ефективно інформувати про події? Відповіді на ці та інші запитання можна буде отримати на тренінгу «Сучасні технології комунікацій. Досвід NGO», що триватиме 31 жовтня у Львові на базі громадського об’єднання САМОМОМІЧ.

 Ділитиметься досвідом Олексій Погорєлов – медіа-тренер, Генеральний директор Української Асоціації Видавців Періодичної Преси, консультант із питань створення, розвитку та управління видавничими проектами.

На тренінгу розглядатимуться такі питання:
 - Як правильно визначити свої цільові аудиторії.
- Правильні канали комунікації: до яких аудиторій які канали використовувати.
- Як краще себе представити новоствореним громадським організаціям.
- Платні матеріали в ЗМІ - чи є випадки, коли варто це робити.
- Чи можуть регіональні ГО заявити себе на рівні країни.
- Як медіа, які працюють при ГО, повинні працювати в загальному інформаційному полі.
 - Новостворені ЗМІ - чи реально вийти на ринок? Яких ЗМІ бракує в Україні?
 - Як здобути потрібні контакти у сфері медіа на національному рівні.
 - Особисте позиціювання лідера ГО.
Тренінг для громадських організацій «Сучасні технології комунікацій. Досвід NGO» відбувається в рамках Ресурсного центру для організацій громадянського суспільства, що  функціонує на базі ГО САМОПОМІЧ. Час та місце тренінгу учасники отримають, попередньо зареєструвавшись за посиланням  http://bit.ly/1ber9Uc.
Довідка
Олексій Погорелов - медіа-тренер, консультант та зовнішній менеджер з питань створення, розвитку та управління видавничими проектами - від «звичайних комерційних» до корпоративних журналів, газет та веб-сайтів. Тривалий час - постійний експерт низки профільних видань України, член Правління Всеукраїнської Рекламної Коаліції, член Експертної ради проекту Ради Європи «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі». Генеральний директор Української Асоціації Видавців Періодичної Преси.
Ресурсний центр для організацій громадянського суспільства з питань недержавного моніторингу роботи органів влади створено в рамках проекту Програми Розвитку ООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг». Метою діяльності Ресурсного центру є передача громадським організаціям знань і досвіду щодо використання різних практик, спрямованих на здійснення громадського моніторингу.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST