У Львові розпочинається Тиждень клімату Друк
21 жовтня у Львові розпочинається Тиждень клімату. Кліматичні тижні є частиною світової кампанії Global Power Shift, ініційованої міжнародним кліматичним рухом 350.org. 
Від 21 до 28 жовтня аналогічні заходи відбудуться також у Києві, Харкові та Дніпропетровську, повідомили у прес-службі Львівської міськради.
«Чи нормально, що в кінці березня у Львові випадає більше снігу, ніж за всю зиму? Які наукові факти це підтверджують? Наскільки це впливає на моє життя? Що я можу зробити? Приходьте на події Тижня клімату з 21 по 28 жовтня, щоб дізнатися більше про проблеми, пов'язані з глобальною зміною клімату, та їх вирішення», – зазначають організатори Тижня клімату.
 
Під час Тижня клімату у Львові відбудуться такі заходи:
 
21 жовтня о 16.00  – відкриття фотовиставки «Клімат змінюється» в галереї «Щось цікаве» (пл. Ринок, 13).
 
22 жовтня о 13.00 – флеш-моб «Яку погоду чекати завтра?» (пл. Ринок, перед Ратушею).
 
25 жовтня о 17.30 – лекція «Зміна клімату у 21 столітті та міжнародний громадський екологічний рух» у Державному природознавчому музеї (вул. Театральна, 18).
 
26 жовтня о 15.00 – майстер-клас «Здорові солодощі» у Центрі розвитку особистості «Локус» (вул. Шота Руставелі, 2).
 
27 жовтня о 13.00 майстер-клас «Upcycling краса із непотребу» у кав’ярні «Меделін» (пл. Коліївщини, 1). А о 17.00 – кінопоказ «Незручна правда», у Державному природознавчому музеї (вул. Театральна, 18).
 
28 жовтня о 12.00 – лекція «Українська Антарктида» у Державному природознавчому музеї (вул. Театральна, 18).
 
Довідка. 350.org – це громадська організація, зареєстрована в США, та соціальний рух, прихильники якого живуть у 188 країнах світу. Рух названий на честь 350 частинок на мільйон СО2 – найвищої концентрації парникових газів в атмосфері, за яких зміни клімату не є катастрофічними для більшості людей на Землі. На жаль, на сьогодні спалювання викопного палива та інші промислові процеси призвели до того, що концентрація СО2 перетнула межу в 400 чнм. Цього року кліматичний рух нарощуватиме силу локальних активістів через міжнародну кампанію Global Power Shift, на підтримку якої в Україні і пройдуть Кліматичні тижні.
 
В Україні послідовниками 350.org є Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА). Серед останніх проектів УМКИ: активістський форум Енергія Змін та платформа практичних міських екоініціатив Бери і Роби.
 
 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST