У Львові тиждень безкоштовно навчатимуть кунг-фу Друк
У Львові з 21 по 25 жовтня триватимуть безкоштовні заняття з кунг-фу та інших східних єдиноборств. Відвідати їх може кожен охочий, попередньо зареєструвавшись.
Захід організовує у межах заходів «Тижні спорту» громадське об’єднання «Самопоміч». Заняття проводитимуть і для дітей, і для дорослих. Відвідати їх можна у спортзалі школи №35 у понеділок, середу та п’ятницю. Для дітей до 10 років заняття триватиме з 15:20 по 16:45, для підлітків (10-15 років) – з 16:45 по 18:20, для дорослих з 19:45 по 21:45.
 
У вівторок, четвер та суботу  тут проводитимуть заняття з тайцзіцюань.
 
В академічній гімназії №1 при «Львівській політехніці» навчатимуть вінчунькунг-фу для всіх, кому більше дванадцяти. Заняття відбуватимуться у понеділок, середу та п’ятницю з 20:00 по 22:00.
 
У ЗОШ №36 у спортивному клубі «Локомотив» відбуватимуться заняття з 17.00 по 18.30. Навчатимуть дітей до 12 років.
 
«Кунг-фу – це перлина китайської культури, яка є не тільки системою самозахисту, а передусім шляхом, який надає можливість зрозуміти себе і оточуючий нас світ, отримати впевненість в собі, а також покращити своє здоров’я», – розповів президент Академії традиційного кунгфу, інструктор при Уданській академії даосизму і традиційного ушу в горах Удан (КНР) Микола Пляскін.
 
Нагадаємо, у вересні у Львові провели Ярмарок спорту – гуртки та секції міста презентували свою діяльність. На свято з’їхалося чимало відомих спортсменів.
 
Джерело:  ZAXID.NET
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST