У Львові автор найкращого відеоролика про читання отримає 3 тис. грн Друк
Більше місяця у Львові триває проект «Книгопроектор», учасникам якого запропонували відзняти відеоролик, який, на їхню думку, найкраще зміг би переконати сучасну молодь більше читати. За словами організатора проекту Яни Казів, наразі вже надійшло 4 ролики.
На переможця чекає винагорода – 3 тисячі гривень та унікальна можливість стажуватися у творчій групі Wecinemastudio, яка займається відеовиробництвом у складі компанії «Альтернатива».
 
Консультувати учасників буде професійний оператор Теодор Нещадим, який допоможе у втіленні найсміливіших задумів авторів роликів. Організатором заходу є Інститут громадського лідерства
 
«Уже майже рік, як Львів оголосив про намір стартувати в проекті ЮНЕСКО «Місто літератури». Цей проект є таким парасольковим, який збирає проекти, що стосуються читання, книжки, видавництв, процесів перекладу, бібліотек, тобто всього, що стосується читання та книжки як такої. І найбільше ми зацікавлені в таких модерних інноваційних проектах, адже ми живемо в час, коли інноваційні медіа займають левову частку інформаційного простору. Люди зараз більше реагують на картинку, на образ, ніж на гасло чи заклик. Тому ідея зняти ролики для промоції читання – не нова для світу, а, можливо, нова для нас. Важливо, щоб ці ролики не залишилися в архіві проекту спонсора чи управління культури. Ролики повинні, працювати. Вони повинні виконати свою роль: не ролик для ролика, а ролик для місії, для промоції читання», – переконана заступник начальника управління культури Ірина Магдиш.
 
Визначати переможця буде компетентне журі та голосування у соціальних мережах. Конкурс триватиме до 21 листопада і взяти в ньому участь зможуть усі охочі. Для цього лише потрібно зняти свій ролик, тривалістю до 10 хвилин та надіслати його за адресою http://goo.gl/YIWzuU.
Джерело: 
ZAXID.NET
 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST