У центрі Львова трьохсот бездомних нагодували обідом Друк
Біля Порохової вежі у центрі Львова 11 жовтня відбувся спільний обід бездомних разом з представниками міжнародного руху «Емаус». У сквері, на баскетбольному майданчику, поставили 10 великих палаток та накрили столи на 340 осіб.
 Частували безпритульних борщем, салатом з овочів, гречкою, тушкованою капустою та котлетами.
 
Пообідав з бездомними президент Міжнародного руху «Емаус» Жана Русо, директор львівської громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» Олеся Саноцька. А також інші учасники круглого столу «Від бездомності до праці, дому і солідарності», що відбувся напередодні. Вони також допомагали волонтерам розносити їжу бездомним. 
Довідка
 
ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» – це громадська організація, яка вже 10 років працює з безпритульними та іншими соціально виключеними особами, залучаючи їх до самодопомоги через працю, спільне проживання та солідарність. Також «Оселя» є єдиним членом Міжнародного Руху «Емаус» в Україні, який налічує близько 400 спільнот у цілому світі. Втілюючи ідеї «Емаусу» в Україні, «Оселя» займається тим, що збирає від людей непотрібні їм речі одяг, меблі, речі домашнього вжитку все, що людям непотрібне, щоби цими речами допомогти тим, хто їх насправді потребує.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST