У Львові три дні відзначатимуть річницю утворення УПА Друк
Згідно з попередньою програмою, 11, 13 та 14 жовтня у Львові та Львівській області проходитимуть заходи з нагоди відзначення 71-ї річниці утворення УПА та Дня українського козацтва.
Як повідомляє офіційний сайт Львівської обласної ради, 7 жовтня в облраді відбулася нарада за участю представників ветеранських, козацьких та громадських і молодіжних організацій, а також чиновників, присвячена відзначенню річниці утворення УПА.
 
 11 жовтня в Кінопалаці імені Олександра Довженка відбудеться прем’єра фільму «Історія однієї криївки».
13 жовтня у Львові планують провести Марш Слави Української Повстанської Армії, в якому візьмуть участь ветерани УПА, представники громадських організацій і учасники клубів військово-історичної реконструкції, а також автопробіг і військово-історичне дійство «Бій відділів УПА проти підрозділів німецького «Вермахту».
 
14 жовтня має відбутися покладання квітів до Меморіалу невідомому воякові УПА, а також до пам’ятників Степанові Бандері та Романові Шухевичу. На площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку першокурсники Львівського державного ліцею ім. Героїв Крут приймуть присягу. У Львівській облраді того ж дня відбудуться урочистості з нагоди річниці утворення УПА і Дня українського козацтва.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST